Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Magiczne Lamorożce

Artykuł

Wiemy już, co w tym roku będzie królowało pośród zabawek w worku świętego Mikołaja. Dzieciaki już zdążyły pokochać Magiczne Lamorożce.

Magiczne lamorozce
Autor: Materiały prasowe

Nowa seria zabawek zaprasza dzieci do odwiedzenia bajkowej krainy – Międzylandii, przez którą płynie internet, który wydobywa się z pradawnego wulkanu. Pewnego dnia sześć zamieszkujących Międzylandię lam spotkała niezwykła przygoda. Zwierzaki wybrały się na spacer do lasu i skosztowały magicznych donato-kwiatów. Po ich zjedzeniu zamieniły się w Lamorożce, w połowie lamy, w połowie jednorożce. Każdy z nich posiadł również magiczne moce, dzięki którym mogą się wspaniale bawić, przeżywać niezapomniane przygody, ale przede wszystkim pomagać przyjaciołom w potrzebie.

Yarisa, Roxy, Eryk, Lili, Fantazja i Mazi zabiorą dzieciaki w kreatywną podróż do magicznej krainy wyobraźni. Pluszowe zwierzaki zwracają uwagę ciekawym designem i zachęcają do kreatywnej zabawy, odgrywania własnych historii oraz zabawy w grupie.

Każdy z lamorożców zapakowany jest w dedykowane opakowanie na którym najmłodsi znajdą krótki komiks opowiadający o charakterze postaci. Dzięki temu przeniesione do świata magicznej Międzylandii dzieciaki są w stanie przez godziny wymyślać historie w których główną rolę odgrywają słodkie pluszaki.

Do zabawy zachęcają również komiksy-kolorowanki, dzięki którym dzieciaki poznają kolejne przygody magicznej gromadki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.45/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat