Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Magiczna jaszczurka i nawiedzona wyspa

Artykuł

Przed widzami Cartoon Network zupełnie nowe odcinki komediowo-przygodowej kreskówki „Victor i Valentino”.

Victora valentino24022020
Autor: Materiały prasowe

Przyrodni bracia pod opieką babci Chaty nadal będą odkrywać tajemnice i rozwiązywać zagadki małego, tajemniczego miasteczka. Przed nimi kolejne, magiczne perypetie – czy uda im się wyjść z nich obronną ręką?

Victor i Valentino to przyrodni bracia, których zdecydowanie więcej dzieli, niż łączy. Jednak ogromna różnica charakterów nie przeszkadza im w tym, by wspólnie rozwiązywać fascynujące zagadki w niewielkim miasteczku, w którym spędzają wakacje u swojej babci Chaty. Chłopcy poznają kulturę i zwyczaje nowego miejsca, nawiązują lokalne znajomości oraz przeżywają magiczne i emocjonujące przygody.

Przed bohaterami kolejne nieprawdopodobne wydarzenia! Podczas sprzątania strychu uruchomią magiczną pętlę czasu i wpadną w niezłe tarapaty! Innym razem adoptują dziką jaszczurkę, zupełnie nie spodziewając się, że zwierzę jest obdarzone magicznymi właściwościami. Chłopcy chcąc udowodnić swoją odwagę udadzą się także na nawiedzoną wyspę, by odzyskać zaginioną lalkę. W jednym z odcinków Valentino spróbuje zbudować swój wymarzony domek na drzewie – przeszkodzi mu w tym magiczna gałąź.

Nowe odcinki serialu „Victor i Valentino” już od 2 marca na kanale Cartoon Network. Emisja codziennie o godz. 15:15.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat