Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

Linomag® Dobrą Marką 2017

Artykuł

Marka dziecięcych kosmetyków Linomag® firmy Ziołolek została laureatem nagrody DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci i niemowląt.

Linomag dobra marka
Autor: Materiały prasowe

Wyróżnienie Dobra Marka przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach konkursu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Marka Linomag® została w tych analizach wysoko oceniona, czego efektem jest otrzymana nagroda.

Linomag® to jedna z wiodących marek Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Ziołolek Sp. z o.o. z Poznania, działającego na polskim rynku od ponad 70 lat. Dziecięca seria Linomag® to najwyższej jakości produkty na bazie oleju lnianego, przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i alergicznej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Preparaty są hipoalergiczne, bogate w kwasy omega-3 i omega-6, wolne od SLS i barwników.

Godło Dobra Marka potwierdza najwyższą jakość produktu, świadczy o zaufaniu do niej odbiorców, renomie brandu oraz podkreśla statusu marki Linomag® na rynku jako lidera w swojej branży.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat