Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Lidl wycofuje zabawkę. Sprawdź, czy masz

Artykuł

Drewniana zabawka do chwytania marki Playtive junior może być niebezpieczna dla dzieci. Nie będzie więc już sprzedawana.

Lidl wycofuje zabawke
Autor: Materiały prasowe

We wszystkich sklepach Lidl w Polsce można już zwracać zabawkę do chwytania Playtive junior o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HGO4414 (wersja 11/2018, dostępna w polskich sklepach od marca 2019 roku). Artykuł będzie wycofywany ze sprzedaży, gdyż wewnętrzna kontrola wykazała, że może on potencjalnie zagrażać najmłodszym użytkownikom. Niektóre elementy zabawki mogą zostać bowiem w pewnych okolicznościach połknięte przez maluchy. W trosce o jak najwyższe standardy bezpieczeństwa oferowanych produktów, Lidl nie zaleca  aktualnie użytkowania drewnianej zabawki Playtive junior, mimo że żadne zewnętrzne kontrole nie narzuciły niemieckiej sieci sklepów dyskontowych wycofania tego towaru z rynku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat