Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Lidl dba o zdrowy sen maluchów i rodziców

Artykuł

Każdy rodzic małego dziecka wie, że jego sen bywa nieregularny. Niekiedy wczesne pobudki są na porządku dziennym, innym razem maluch jest aktywny do późnego wieczora.

Lidl sen maluchow
Autor: Materiały prasowe

Jest jednak dobra wiadomość – nad snem dziecka można pracować. W ofercie Lidla po raz pierwszy pojawia się dziecięcy trener snu z lampką nocną marki SilverCrest.

Odpowiednia ilość snu jest niezbędna dla właściwego rozwoju malucha. Małe dzieci mają inne poczucie czasu niż dorośli. Ich dzień rozpoczyna się, gdy tylko otworzą oczy, czyli bardzo wcześnie, co często stanowi również początek dnia dla pozostałych domowników. Z pomocą niewyspanym rodzicom, a przede wszystkim by wspierać prawidłowy rozwój malucha przychodzi Lidl, w którego ofercie po raz pierwszy pojawi się dziecięcy trener snu z lampką nocną (SilverCrest, 99 zł/1 szt.), przeznaczony dla maluchów od 3 roku życia. Jego działanie jest proste: gdy nasz maluch budzi się i na wyświetlaczu widzi śpiącą owieczkę, jest to dla niego informacja, że można jeszcze słodko spać. Natomiast gdy owieczka jest obudzona i się uśmiecha wiadomo, że pora wstawać – można budzić mamę i tatę oraz rozpoczynać nowy dzień. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD, ma wgrane 4 kołysanki i dźwięk alarmu, w zestawie jest zasilacz i baterie. Producent zapewnia 3 lata gwarancji na urządzenie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat