Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

Letnia pielęgnacja dziecka

Artykuł

Lato w pełni, więc nasze dzieci korzystają (na ile to możliwe w warunkach pandemii) z uroków zabawy na świeżym powietrzu.

Letnia pielegnacja dziecka
Autor: Materiały prasowe

Bez względu jednak na to, czy będzie to osiedlowe podwórko, przydomowy ogródek, czy też teren rekreacyjny w ośrodku wypoczynkowym, delikatna skóra dziecka będzie narażona na kontakt z pyłem, alergenami i oczywiście ze słońcem. Aby nic nie zakłóciło szczęścia naszego dziecka, warto zadbać o ochronę.

Szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko :)

To prawda, ale po powrocie do domu należy się tego brudu pozbyć. ABC Arbonne Baby Care® płyn do mycia włosów i ciała – zawiera składniki, które delikatnie oczyszczają powierzchnię skóry i pomagają nadać jej gładkość w dotyku. Nie powoduje łzawienia przy kontakcie z okiem.

Szczęście dziecka to poobcierane kolana i łokcie :)

Lato sprzyja ekstremalnym formom rozrywki, takim, jak np. turlanie się po piasku i trawie. Skóra dziecka ma oczywiście swoje zdanie na ten temat i warto je uszanować. ABC Arbonne Baby Care® balsam do ciała – zadba o prawidłowe nawilżenie skóry, a także zadziała kojąco przy zadrapaniach.

Szczęście dziecka to słońce i woda!

Ale oczywiście ze słońcem trzeba uważać. ABC Arbonne Baby Care® wodoodporny krem z filtrem przeciwsłonecznym – daje ten lusus, że można wchodzić do wody i wychodzić, a ochrona pozostaje.

Szczęście dziecka to brak odparzeń!

Bo nic tak nie psuje dobrej zabawy, jak odparzone miejsca na skórze. ABC Arbonne Baby Care® ziołowy krem przeciw odparzeniom – pomoże w mig pozbyć się niechcianych dolegliwości, spowodowanych np. kontaktem skóry z krawędzią pieluchy.

Lato z Arbonne to szczęście dziecka i spokój rodziców!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat