Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

LEGO® City Stuntz

Artykuł

Na arenie LEGO® City pojawiły się rewelacyjne motocykle, które wznoszą zabawę na wyższy poziom emocji i tworzą oryginalne wątki fabularne ekipy kaskaderów w zestawie LEGO® City Stuntz.

Nowe lego city
Autor: Materiały prasowe

Ten wywołujący adrenalinę zestaw zawiera nową funkcjonalność: motor napędzany kołem zamachowym, co daje nieskończone możliwości odgrywania ról, które pobudzą kreatywność i wyobraźnię podczas zabawy.

Jak działa funkcja koła zamachowego?

Wyobraź sobie koło zamachowe jako fizyczną wersję baterii: energia wytworzona podczas aktywowania będzie przechowywana wewnątrz aż do momentu uruchomienia. Koło zamachowe jest aktywowane przez powtarzający się ruch do przodu i tarcie pomiędzy oponą motocykla a podłożem. Musisz stale popychać tylne koło do przodu, aby zwiększyło swoją prędkość. Kiedy postawisz motor na podłodze i go puścisz, motocykl kaskaderski uwolni zmagazynowaną energię i pojedzie do przodu, bez potrzeby używania baterii.

W ofercie znajduje się 6 zestawów, a każdy z nich umożliwia dzieciom odgrywanie realistycznych scenariuszy i decydować o poczynaniach swoich bohaterów, co daje możliwość przejęcia kontroli nad własnymi historiami i przygodami. Nowości obejmują rampy startowe, motocykle kaskaderskie z kołem zamachowym, przeszkody, budowanie płomieni z klocków LEGO i więcej niekończących się wyzwań, zawodów i występów, które zachwycą nawet największego śmiałka! Osoby szukające jeszcze większych wrażeń mogą łączyć zestawy od LEGO City Stuntz, aby uzyskać jeszcze więcej zdumiewających popisów i nieskończonych możliwości.

Nowe zestawy LEGO® City Stuntz dla budowniczych w wieku 5 lat i starszych będą dostępne od 1 października na całym świecie na stronie LEGO.com, w sklepach LEGO Stores i innych wybranych sklepach. Asortyment obejmuje:

  • LEGO® CITY Park Kaskaderski 60293: (129,99 PLN)
  • LEGO® CITY Ciężarówka Kaskaderska 60294: (269,99 PLN)
  • LEGO® CITY Arena pokazów kaskaderskich 60295: (449,99 PLN)
  • LEGO® CITY Konkurs Kaskaderski 60299: (79,99 PLN)
  • LEGO® CITY Demolka na motocyklu kaskaderskim 60297: (34,99 PLN)
  • LEGO® CITY Rakietowy motocykl kaskaderski 60298: (34,99 PLN)

Kolejne zestawy zostaną wprowadzone w styczniu 2022 roku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat