Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kwiecień miesiącem „Clarence’a”

Artykuł

Cartoon Network ogłasza kwiecień „Miesiącem Clarence’a”.

Clarence042018
Autor: Materiały prasowe

Z okazji premiery nowych odcinków trzeciego sezonu przygód przesympatycznego bohatera stacja przypomni również najbardziej zwariowane perypetie psotnych mieszkańców Aberdale – Clarence’a, Jeffa i Sumo. Premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 14:15.

Każdy odcinek trzeciego sezonu serialu wypełnią szalone pomysły Clarence’a i jego przyjaciół. Kiedy bohaterowie znajdą na ulicy małego, zagubionego kotka, natychmiast postanowią rozpocząć akcję poszukiwania jego właścicieli. W miasteczku pojawi się też zupełnie nowa postać – mała, tajemnicza dziewczynka, którą Clarence będzie chciał oprowadzić po okolicy. Z kolei pewnego gorącego, letniego dnia główny bohater będzie musiał zmierzyć się z dużym wyzwaniem i znaleźć własny sposób na zwalczenie nudy, kiedy Mary uda się na zakupy do galerii handlowej i zostawi go samego w aucie.

Główny cel Clarence’a Wendle pozostaje niezmienny – dzielić się ze wszystkimi entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do życia. Nastolatek to wulkan energii, za którym nadążyć potrafi jedynie dwóch jego najlepszych przyjaciół, Jeff i Sumo. Psoty niesfornej trójki sprawiają, że mieszkańcy Aberdale nie mogą narzekać na nudę.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu „Clarence’a” w poniedziałek 9 kwietnia o 14:15 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do niedzieli o 14:15.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat