Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

KTO ZOSTANIE NAJLEPSZĄ POŁOŻNĄ W POLSCE?

Artykuł

Trwa jubileuszowa 10. edycja kampanii Położna na Medal. W ramach kampanii realizowany jest konkurs na najlepszą położną w całej Polsce.

Kto zostanie najlepsza polozna
Autor: Materiały prasowe

Już tylko do 30 września pacjentki i ich rodziny mogą zgłosić położne, które wyróżniają się empatią, troskliwością i pomocą podczas najważniejszej dla nich drogi - macierzyństwie. Nominacje przyjmowane są na stronie www.poloznanamedal.info. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Akademia Malucha Alantan i Zakłady Farmaceutyczne “Unia” S.P.

Rola położnej – nieoceniona i niezastąpiona

Położne odgrywają bardzo szczególną rolę w życiu kobiety w czasie ciąży, porodu i połogu. Ich praca, troska oraz wsparcie przyczyniają się do zdrowia i bezpieczeństwa zarówno przyszłych matek, jak i dzieci. To właśnie położna jest razem z kobietą w wyjątkowych chwilach, podczas których jej wiedza, doświadczenie i delikatność są niezastąpione. Dzięki konkursowi "Położna na Medal", każda kobieta i jej rodzina mają szansę wyrazić położnej wdzięczność i uznanie.

“Prowadząc konkurs i kampanię Położna na Medal” widzimy jak na przestrzeni lat zmieniła się rola położnych w naszym społeczeństwie. Cieszymy się, że są one coraz bardziej doceniane i dostrzegane. Dziś kobiety zgłaszają się do położnych nie tylko w okresie ciąży czy porodu, ale także traktują je jak przewodniczki przez całe swoje życie. Ich kompetencje i ogromne zaangażowanie daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie życia. Wiemy też, że każda nominacja i udział w konkursie jest dla położnych największym wyrazem uznania i docenienia ich kompetencji. Dlatego bardzo zachęcamy wszystkie kobiety do zgłaszania swoich położnych w konkursie Położna na medal” - mówi Iwona Kurek-Barańska, Zastępca Dyrektora Generalnego i Członek Zarządu, Zakłady Farmaceutyczne “UNIA”.

Zasady zgłaszania do konkursu

  • Zgłoszenia do 10. edycji konkursu trwają do 30 września 2023 roku.
  • Głosy można oddawać przez cały czas trwania kampanii to jest do 31 grudnia 2023 roku.
  • Nominacje i głosy przyjmowane są na stronie www.poloznanamedal.info w zakładce zgłoś do konkursu.
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat