Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kreatywny prezentownik z okazji Dnia Dziecka

Artykuł

Dzień Dziecka coraz bliżej i wybór prezentu może stanowić spore wyzwanie.

Kreatywny prezentownik
Autor: Materiały prasowe

Potwierdzają to badania Empiku* - nie znając preferencji i życzeń obdarowanego, 35% osób szuka podpowiedzi w internecie, a ponad 16% decyduje spontanicznie w sklepie co kupić dziecku. Dlatego Empik przychodzi z konkretnymi podpowiedziami i inspiracjami. To pomysły na prezenty, które nie tylko sprawią dzieciom radość, ale pozwolą też wspólnie spędzać czas i tworzyć piękne wspomnienia. Dla ułatwienia przedstawiamy je w trzech opcjach budżetowych: do 50 zł, do 100 zł i powyżej 100 zł.

Dla budowania relacji i silnej więzi z dzieckiem kluczowe jest poświęcenie czasu na wspólne aktywności. Kiedy spędzamy chwile razem, tworzymy bezcenne doświadczenia i wspomnienia. Po latach z pewnością będziemy do nich powracać oraz pielęgnować pamiątki z tych niezwykłych momentów. Sport i zabawy ruchowe, wspólne malowanie obrazów, gotowanie czy dekorowanie pokoju to aktywności, które bez problemu zorganizujemy wspólnie z dziećmi.

Prezenty do 50 zł

O udanym prezencie nie decyduje jego koszt, tylko reakcja dziecka, kiedy go otrzyma. Jest mnóstwo pomysłów, które sprawiają uśmiech i nie obciążają budżetu. Świetnie sprawdzą się tu książki - nawyk sięgania po lekturę warto kształtować już od najmłodszych lat. Na Empik.com znajdziecie najciekawsze nowości dla dzieci w każdym wieku. Można np. wybrać książkę z przepisami i ugotować coś razem.

Prezenty do 100 zł

Aż 43% osób* planuje wydać na prezent dla jednego dziecka od 50 do 100 zł. Taki przedział cenowy wskazała największa grupa respondentów w badaniu Empiku. Podpowiadamy ciekawe pomysły dla tych, którzy chcą przeznaczyć właśnie taki budżet.

Prezenty powyżej 100 zł

Dysponując większym budżetem, możemy na przykład wspólnie zrobić metamorfozę pokoju dziecka - często wystarczą nowe poduszki czy kolorowe krzesło i przestrzeń nabiera zupełnie nowego charakteru. Jeśli marzenie dziecka kosztuje więcej niż zakładaliśmy, można też rozważyć wspólny prezent od całej rodziny.

*Badanie zrealizowane metodą CAWI na grupie 3631 osób — klientów Empiku dniach: 31.03.2023 — 05.04.2023

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat