Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kreatywne soboty w Galerii Mokotów – śladami Indian

Artykuł

W najbliższą sobotę, po raz kolejny w Galerii Mokotów odbędą się warsztaty edukacyjne dla dzieci. Tym razem spotkanie zatytułowane jest „Grunt to pomysł”.

Kreatywne soboty sladami indian
Autor: Materiały prasowe

Najmłodsi będą mogli poznać tajemnicę kultury i zwyczaje Indian, a nawet stworzyć własny pióropusz.

25 czerwca przyjacielski szop Mokotka po raz kolejny postara się zaciekawić najmłodszych bywalców Galerii Mokotów. Prace plastyczne, warsztaty kreatywne, animacje to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w godzinach 12.00 – 17.00, na poziomie Alei Smaków. Organizatorzy, poprzez zabawę chcą zainteresować dzieci innymi kulturami, przekazać im garść ciekawych informacji i pobudzić ich wyobraźnię.

Galeria Mokotów, w każdą sobotę, zaprasza najmłodszych i rodziców na warsztaty tematyczne. Poprzednie spotkania dotyczyły m.in. modelarstwa, medycyny i filmów animowanych. Zajęcia mają na celu rozwinąć w dzieciach ciekawość dotyczącą otaczającego je świata. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich edukacyjno-rozrywkowy charakter.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat