Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kolejny sezon „Dorotki i czarnoksiężnika z Krainy Oz”

Artykuł

Przed najmłodszymi widzami Boomeranga kolejne przygody rezolutnej Dorotki z Krainy Oz.

Dorota czarnoksieznik kraina oz2
Autor: Materiały prasowe

W nowych odcinkach Księżniczka Szmaragdowego Miasta będzie zmagać się ze złymi charakterami próbującymi wprowadzić chaos w jej magicznym królestwie.

Dorotka prosto z Kansas trafiła do Magicznej Krainy Oz, w której królowa Ozma przekazała jej obowiązki Księżniczki Szmaragdowego Miasta. Wszyscy mieszkańcy tego niezwykłego miejsca szybko przekonali się, z jak wielkim zaangażowaniem dziewczynka wykonuje swoje zadanie – jest stworzona do bycia księżniczką! Nie jest to jednak łatwe. Dorotka wyposażona w zaczarowane czerwone pantofelki przeżywa kolejne przygody próbując ocalić ład i spokój w swoim królestwie. Towarzyszą jej oddani przyjaciele - pies Toto, Strach na Wróble, Blaszany Drwal i Lew.

W trzeciej serii Dorotka wykonuje swoje obowiązki i jednocześnie ratuje zaczarowaną krainę m.in. przed atakami złej wiedźmy czy latających małp. Na swojej drodze spotyka też krasnoludki i wiele innych magicznych stworzeń.

Premiera trzeciego sezonu „Dorotki i czarnoksiężnika z Krainy Oz” już 11 stycznia. Emisja w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12:00 w Boomerangu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat