Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

KOKONANA!

Artykuł

Rwąca rzeka, czas ucieka! Podczas dorocznego święta najlepsi biegacze biorą udział w wielkim wyścigu przez rzekę Nanakoko.

Kokonana
Autor: Materiały prasowe

Aby dotrzeć do leżącej na przeciwległym brzegu świątyni, muszą odnaleźć przedmioty, które umożliwią im przeprawę przez rwącą wodę. Dotarcie na brzeg to jednak tylko połowa sukcesu. Do wrót tajemnej świątyni trzeba jeszcze dopasować klucz…
Energiczna gra, w której nie mniej od sprytu i szybkości przyda się doskonała pamięć. Gra polecana przez psychologów dla dzieci od 5. roku życia.

ZAWARTOŚĆ: 20 kafelków płycizn, 20 kafelków głębin, 4 pionki biegaczy, 5 żetonów kluczy, 8 kafelków świątyni (5 kafelków zamków oraz 3 kafelki ścian), 13 żetonów talizmanów, 3 duże kafle: wioski, mielizny, brzegu świątyni.

Autor gry i ilustracje: Joshua Cappel
Ilustracja okładkowa: Maciej Czaplicki ArtSun

Wiek graczy: 5+

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat