Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kobieta w ciąży wpadła do zalewu

Artykuł

Pewna ciężarna wpadła do Zalewu Zegrzyńskiego, wskutek przewrócenia się żaglówki, na pokładzie której spędzała z mężem niedzielne popołudnie.

Kobieta w ciazy wpadla do zalewu
Autor: pixabay.com

Z powodu silnego wiatru na Zalewie Zegrzyńskim przewróciła się w niedzielę około godziny 17.00 łódka. Na jej pokładzie znajdowała się kobieta w ciąży i jej ukochany. Ciężarna nie umiała pływać. Miała szczęście, gdyż całe zdarzenie widział łowiący ryby policjant po służbie. Relaksujący się w miłych okolicznościach przyrody mundurowy, rozpoczął niezwłocznie akcję ratunkową, która zakończyła się ocaleniem walczącej z falami pary. Kiedy dwójka topielców znalazła się już na brzegu, policjant wręczył im koc, ręcznik i zapewnił gorącą herbatę. Wezwał też ratowników WOPR, którzy po oględzinach ciężarnej i jej partnera, nie stwierdzili na ich ciałach widocznych obrażeń. Dzięki pełnej poświęcenia postawie aspiranta Łukasza Wiatra, przymusowa kąpiel w Zalewie Zegrzyńskim mężczyzny i kobiety nie miała groźnych następstw.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat