Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Klątwa Małpy, spryt Królika i szybkość Diabła

Artykuł

Co sprawia, że postać jest kultowa? Przez wiele dekad pozostaje ulubionym bohaterem publiczności i łączy różne pokolenia, a po latach od pierwszej emisji produkcji wciąż budzi u widzów entuzjazm.

Looney tunes cartoons
Autor: Materiały prasowe

„Co tam, doktorku?” – te słowa Królika Bugsa odbiorcy rozpoznają od razu. Teraz Bugs powróci na ekrany telewizorów wraz z resztą ekipy „Zwariowanych Melodii” w serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Premiera na kanale Cartoon Network w poniedziałek 17 stycznia o 16:15.

Najsprytniejszy animowany królik? To może być tylko Królik Bugs. Zwodzi Myśliwego Elmera, wpuszcza w maliny kowboja. W nowej serii, „Zwariowane Melodie: Kreskówki” ma w zanadrzu kilka nowych sztuczek: Yosemite Sam otrzymuje od niego kapelusz, który jest… stożkiem z papieru – niezbyt przydatnym na Syberii, gdzie obecnie mieszka. Innym razem myśliwy Elmer wybiera pieniek Bugsa w lesie jako swoje nowe siedzenie. Królik próbuje go stamtąd wykurzyć. Odcinki premierowego serialu pokażą, jakie figle spłata Bugs Elmerowi.

W odświeżonej wersji klasycznej animacji o ekipie Zwariowanych Melodii pojawią się też Kaczor Daffy i Prosiak Porky. Pierwszy bohater nakłania drugiego, aby wybrali się do świątyni wielkiej małpy i szukali ukrytego skarbu. Strachliwy Porky daje się namówić obietnicą ekscytującej podróży. Jednak obydwaj przekonują się, że ta szczególna przygoda wymaga od nich odwagi: w świątyni znajduje się prawdziwa, wielka małpa! W nowych odcinkach na widzów czeka także spotkanie z Diabłem Tasmańskim Tazem, Kotem Sylwestrem, Ptaszkiem Tweetym, Kojotem E. Wilusiem i Strusiem Pędziwiatrem.

Premiera „Zwariowane Melodie: Kreskówki” już w poniedziałek 17 stycznia o 16:15 w Cartoon Network.

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:15 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat