Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kieszonkowa przyjaciółka dziewczynek

Artykuł

Pierwsze lata nauki w szkole to dla większości dzieci niemałe wyzwanie. Trzeba siedzieć w ławce, uważać na zajęciach, ćwiczyć pisanie i odrabiać lekcje.

Kieszonkowa przyjaciolka dziewczynek
Autor: Materiały prasowe

Dużo obowiązków, niewiele czasu na zabawę, a do tego niełatwo o przyjaciela. Dlatego w plecaku małych uczniów zawsze znajdzie się miejsce na ukochaną zabawkę i to, dlatego dziewczynki tak bardzo kochają Polly Pocket – kieszonkową przyjaciółkę, którą zawsze można mieć przy sobie.

Polly Pocket™ to bohaterka animowanej serii filmów o tym samym tytule i jedna z kultowych zabawek końcówki lat 90-tych XX w., którą bawiły się ówczesne dziewczynki – obecne mamy najmłodszych uczennic szkół podstawowych. Kolorowa maleńka laleczka, która dzięki bajkowej „minimocy” zmniejsza się do kieszonkowych rozmiarów, udowadnia od 20 lat, że mały świat szkolnej rzeczywistości, zaskakujące przygody oraz przeciwności losu łatwiej pokonywać, kiedy ma się przy sobie przyjaciółkę.

Mały świat i wielkie przygody!

Polly Pocket uosabia prawdziwie „dziewczyński” świat zamknięty w małych, barwnych pudełeczkach. Nieduże zestawy z uchwytem pozwalają zabrać zabawkę na lekcje, na plac zabaw, czy szkolną wycieczkę. Dzięki czemu uczennice podczas przerw lub chwil spędzanych w szkolnej świetlicy mogą skorzystać ze wsparcia maleńkiej przyjaciółki oraz zaangażować koleżanki do wspólnej zabawy. Mogą razem odkrywać wielki świat, przeżywać niezwykłe przygody i uczyć się przyjaźni. Te chwile, spędzone na spontanicznej aktywności, dają dziewczynkom szansę na poznanie mocy działania, ale przede wszystkim rozwijają ich kreatywność.

Wielki powrót Polly Pocket!

Obecnie Polly Pocket - zabawka z historią, którą znają i kochają zarówno mamy jak i dziewczynki – przeżywa swój wielki come back. Laleczki są dostępne w kilku, zupełnie nowych zestawach, które podczas zabawy stają się dla dziewczynek narzędziem do zaspokajania naturalnej potrzeby poznawania i rozumienia otaczającego świata i samych siebie. Dzięki zabawie mogą wyrażać uczucia, pragnienia i marzenia, poznają świat realny oraz uczą się tworzyć swoje pierwsze więzi międzyludzkie. Dziewczynki potrzebują do tego jednak towarzystwa, zarówno tych prawdziwych jak i zabawkowych przyjaciółek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat