Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kasia i Mim-Mim zapraszają w podróż do krainy wyobraźni!

Artykuł

Premiera serii „Kasia i Mim-Mim” od 1 lipca w POLSAT JimJam!

Kasia mim mim
Autor: Materiały prasowe

Kasia to mała dziewczynka, której najlepszym przyjacielem jest pluszowy królik Mim-Mim. Razem przeżywają niesamowite przygody podróżując do krainy wyobraźni. Wydarzenia, które tam na nich czekają pomagają im uporać się z prawdziwymi dziecięcymi problemami i rozterkami. Dzięki sympatycznym bohaterom dzieci przekonają się, jak uczyć się na błędach, szukać rozwiązania problemów oraz co to znaczy wytrwałość w dążeniu do celu.

Pluszowy królik Mim-Mim, podobnie jak każde dziecko, bywa nieśmiały i czasem brakuje mu pewności siebie – wtedy z pomocą przychodzi Kasia, która inspiruje go i motywuje do udziału we wspaniałych przygodach. W każdym odcinku wybierają się w podróż do fantastycznego świata, gdzie czekają na nich inne pluszaki. Ze wszystkich wypraw płyną dla nich cenne lekcje, dowiedzą się np. tego, że gdy się chce zobaczyć z bliska świetliki, należy siedzieć nieruchomo oraz jak nauczyć się kochać samego siebie za to, jakim się jest.

W jednym z odcinków dziewczynka dostaje od mamy nową parę spodni – gdy okaże się, że są na nią za duże, chce szybko urosnąć. Dzięki podróży do wymyślonej krainy przekonuje się jednak, że nie jest fajnie zbyt szybko stać się dużym, a na niektóre rzeczy warto cierpliwie poczekać.

Kasię i Mim-Mima łączy prawdziwa przyjaźń. Pomagają sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Gdy Mim-Mim zgubi swój ogon przyjaciele prześcigają się w próbach pocieszenia smutnego króliczka – udają się także na misję poszukiwawczą.

Na serię „Kasia i Mim-Mim” zapraszamy od 1 lipca w dni powszednie o 6:34, 12:26 i 19:35, a w weekendy o 6:34 i 19:35 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat