Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Karmienie naturalne - piękno macierzyństwa

Artykuł

Jesteś mamą, a Twoja przygoda z macierzyństwem dopiero się zaczęła lub zaraz się rozpocznie? Spraw, by karmienie naturalne było jej częścią jak najdłużej.

Karmienie naturalne piekno macierzynstwa
Autor: Materiały prasowe

Wypróbuj nową butelkę Philips Avent Natural 2.0, która została zaprojektowana z myślą o połączeniu karmienia piersią i butelką i kochaj każdy moment!

Zbliża się Dzień Matki i choć w tym roku 26 maja jako mama karmiąca lub w ciąży nie otrzymasz jeszcze życzeń od swojego maluszka, możesz jako mama świętować i tym bardziej spojrzeć na macierzyństwo z innej strony.

Jednym z pięknych momentów przygody z macierzyństwem jest karmienie piersią, które zapewnia dziecku najlepszy życiowy start. Zgodnie z rekomendacją WHO przez sześć pierwszych miesięcy życia niemowlęcia należy karmić je wyłącznie naturalnie. Karmienie piersią niesie za sobą wiele korzyści dla dziecka i dla mamy. Mleko mamy w ciągu pierwszych miesięcy życia niemowlęcia dostarcza mu wszystkich składników odżywczych i wystarczającą ilości energii niezbędnej do zdrowego rozwoju, a także chroni przed infekcjami i zmniejsza u dziecka ryzyko takich dolegliwości jak cukrzyca czy astma. Karmienie to również świetny sposób na budowanie więzi z dzieckiem.

Niestety pomimo oczywistych zalet karmienia piersią, tylko 2/5 niemowląt na świecie karmionych jest wyłącznie piersią przez 6 pierwszych miesięcy swojego życia , a 60% kobiet, które karmią piersią, przerywają wcześniej niż tego chcą. Bądź świadoma różnych możliwości jak przedłużyć karmienie naturalne. Rozwiązaniem może być na przykład karmienie naprzemienne piersią i butelką.

Jeśli chcesz karmić butelką w naturalny sposób, zacznij od nowej butelki Philips Avent Natural 2.0, która została zaprojektowana z myślą o połączeniu karmienia piersią i butelką. To przełom w karmieniu naprzemiennym! Jej miękki, delikatny, jak pierś mamy smoczek pozwala dziecku przyssać się w naturalny sposób jak podczas karmienia piersią. Butelka nie zaburza naturalnego odruchu ssania. Dzięki temu karmienie naprzemienne przebiega bezproblemowo.

Pamiętaj, że to Ty, Mama, dajesz swojemu dziecku coś najcenniejszego, co możesz mu podarować. Doceniaj siebie i kochaj każdy moment! A już zwłaszcza pomyśl o swojej ważnej roli 26 maja w nadchodzący Dzień Matki.

Rekomendowane ceny nowych modeli butelek Philips Avent Natural wynoszą:

SCF030/17 - 39,00 zł
SCF033/17 - 39,00 zł
SCF036/17 - 49,00 zł
SCF039/17 - 39,00 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat