Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kanał rybki Minimini na Youtube w nowej odsłonie

Artykuł

Od poniedziałku, 18 stycznia w serwisie YouTube jest dostępna nowa odsłona kanału MiniMini+, autorskiej stacji nadawanej przez platformę nc+.

Rybka minimini youtube
Autor: Materiały prasowe

Rodzice będą mogli na nim znaleźć filmiki z Rybką MiniMini, wybrane odcinki programów edukacyjnych dla maluchów, zapowiedzi nowości oraz spoty informujące o konkursach oraz akcjach specjalnych stacji. Kanał MiniMini+ będzie na bieżąco uzupełniany o nowe materiały wideo.
Kanał MiniMini+ na YouTube został podzielony na cztery playlisty, dzięki czemu użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesujące ich treści. „Bajkowy Świat MiniMini+” oferuje wybrane odcinki edukacyjnych programów stacji, takich jak „Detektyw Łodyga”, „Opowieści Kota Śpiocha”, „Meme i przysłowi” czy „Dzieciaki MiniMini”. W tej sekcji będą także zamieszczane premierowe odcinki wszystkich nowych produkcji własnych kanału MiniMini+. „Rybka MiniMini zaprasza” to playlista w całości poświęcona ikonie programu, w której znajdą się filmiki z Rybką MiniMini, a także czterdziestominutowe nagranie śpiącej Rybki pomagające najmłodszym zasnąć. „Polecamy w MiniMini+” prezentuje filmiki zapowiadające nowości i rekomendacje na dany miesiąc, a „Poznaj MiniMini+” to informacje o bieżących konkursach wydarzeniach i akcjach specjalnych.

- Chcieliśmy wzmocnić obecność MiniMini+ w internecie – po relaunchu strony przeszedł czas na nową odsłonę kanału w serwisie YouTube, który jest drugą najczęściej używaną wyszukiwarką internetową. Teraz oferujemy małym widzom stacji dostęp do interesujących ich treści przez całą dobę, a rodzice mogą włączyć śpiącą Rybkę dziecku o dowolnej porze – na przykład, aby zachęcić je do popołudniowej drzemki – mówi Paweł Ostrowski, dyrektor działu projektów internetowych i e-commerce platformy nc+. – Oczywiście nadal antena telewizyjna jest dla nas priorytetem, a w internecie udostępniamy tylko wybrane treści walcząc tym samym z nielegalnie zamieszczonymi materiałami wideo – dodaje Ostrowski.

Kanał MiniMini+ na YouTube oraz serwis www.miniminiplus.pl są jedynymi legalnymi źródłami oryginalnych materiałów znanych dzieciom z telewizorów. Wszystkie treści są dostępne w jakości full HD. Kanał MiniMini+ na YouTube będzie regularnie uzupełniany – nowe odcinki programów będą dodawane co drugi poniedziałek, a filmiki z Rybką w pierwszy piątek miesiąca.

Teraz maluchy mogą oglądać swoje ulubione bajki, kiedy tylko mają na to ochotę, ponieważ stacja MiniMini+ jest dostępna zawsze i wszędzie w nowym serwisie nc+ GO na dowolnym urządzeniu mobilnym, takim jak smartfon czy tablet. Zapraszamy także do bezpiecznej strefy dla dzieci, w której znajduje się bogata kolekcja seriali dla najmłodszych widzów. Tu rodzice mają możliwość dopasowania bajek do wieku dziecka, ustawienia limitu czasowego i zablokowania wyjścia ze strefy, aby maluch nie mógł przypadkowo trafić na nieodpowiednie treści. Aplikacja nc+ GO w nowej odsłonie pozwala abonentom nc+ oglądać nawet do 80 kanałów na żywo. nc+ GO to także tysiące pozycji w kolekcjach VOD, prestiżowe wydarzenia sportowe, strefa CANAL+, a do tego mnóstwo atrakcyjnych funkcji, takich jak: sortowanie, przypomnienia czy dostęp do wyemitowanych już programów. Abonenci nc+ mogą korzystać z aplikacji bezpłatnie od 12 stycznia, aż do końca lutego.

MiniMini+
Z malucha zrobi zucha!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0.7/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat