Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Joggster Velo - dla rodzin żyjących aktywnie

Artykuł

Pojawienie się dziecka w rodzinie nie powinno powodować rezygnacji z aktywności sportowej. To wręcz okazja do tego, by zmienić swoje życie na lepsze, zacząć uprawiać sport i zdrowo się odżywiać.

Joggster velo1
Autor: Materiały zewnętrzne

Doskonałym pomysłem jest zarażanie tym dzieci od najmłodszych lat. Dlatego praktycznym rozwiązaniem okazuje się Joggster Velo, który łączy w sobie wózek sportowy i przyczepkę rowerową.

Wielofunkcyjny wózek sportowy

Rozwiązania wielofunkcyjne dla dzieci są bardzo praktyczne. Wszyscy bowiem wiemy, że wraz z pojawieniem się maleństwa, w domu każdej rodziny pojawiają się również przeróżne sprzęty, na które szybko zaczyna brakować miejsca. Przyczepka rowerowa, która daje szereg możliwości, szybko więc skradnie serca rodziców. Zwłaszcza, że bez trudu sprosta wszystkim terenom, jednocześnie zapewniając komfort i bezpieczeństwo maluszkowi. A to dopiero początek!

Joggster Velo łączy w sobie bowiem przyczepkę rowerową i wózek sportowy. Dając rodzicom możliwość montażu gondoli, staje się również praktycznym wózkiem wielofunkcyjnym. Służy więc nie tylko do podróżowania rowerem czy biegania - sprawdzi się też w trakcie codziennych spacerów i niezbędnych obowiązków każdego dnia. Nie ulega wątpliwości, że wózek sportowy Joggster Velo to przełomowy produkt. Rodzice nie tylko z łatwością wracają do aktywności sportowej, ale także oszczędzają pieniądze.

Od momentu narodzin

Możliwość montażu gondoli sprawia, że wózek Joggster Velo jest jedynym dostępnym na rynku rozwiązaniem sportowym, które można używać od samego dnia narodzin. Choć to jeszcze  nie czas na bieganie czy wycieczki, rodzice nie muszą kupować kilku wózków. To bardzo wygodne. 

Wraz z upływem czasu Joggster Velo zmienia się kolejno w wózek spacerowy, wózek sportowy i przyczepkę rowerową. Trudno zatem wskazać bardziej funkcjonalne rozwiązanie, które dawałoby więcej możliwości aktywnym rodzicom. Warto podkreślić też, że przyczepka rowerowa w prosty sposób może w każdej chwili przeistoczyć się w spacerówkę. Nie ma konieczności zabierania ze sobą kilku wózków na wypad za miasto.

Joggster Velo - co powinieneś o nim wiedzieć?

Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że wózek sportowy Joggster Velo umożliwia przewożenie dwójki dzieci jednocześnie. Jeśli więc spodziewasz się bliźniaków, to rozwiązanie idealne dla ciebie. Posłuży ci jako wózek bliźniaczy już od dnia narodzin.

Posiada dużą rozkładaną budkę, która będzie chroniła oczy i skórę dziecka przed niebezpiecznymi promieniami słońca. Rodzic natomiast może posługiwać się specjalnym okienkiem wyposażonym w praktyczne magnetyczne zapięcie. To prosty sposób, by sprawdzić, co w danej chwili robi jego maluch.

Przyczepka rowerowa Joggster Velo zapewnia również pełne bezpieczeństwo. Została wyposażona w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i praktyczny hamulec ręczny. Ma także doskonałą amortyzację, która zapewnia dziecku wygodę niezależnie od pokonywanego terenu. Co ważne, wózek sportowy posiada elementy odblaskowe, dzięki którym pozostaje widoczny również po zmroku. Samo siedzisko natomiast wyróżnia się ergonomicznym kształtem i zapewnia wentylację. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 2 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat