Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Jeźdźcy smoków wracają

Artykuł

Już 4 sierpnia widzowie Cartoon Network zobaczą premierę trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”.

Jezdzcy smokow na koncu swiata
Autor: Materiały prasowe

Czkawkę i jego drużynę czeka tym razem walka z bezwzględnym wrogiem, a wszystko po to, by uratować swoich skrzydlatych przyjaciół.

Cartoon Network zaprasza na premierę trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”. To następny, trzeci już serial poświęcony bohaterom, znanym z filmów „Jak wytresować smoka”. W tej odsłonie młodzi wikingowie będą często konfrontować się z licznymi wrogami, których głównym celem będzie zdobycie władzy nad smokami albo doprowadzenie do ich całkowitej zagłady. Jeźdźcy poznają również sojuszników, z którymi zjednoczą się w walce z czyhającym na każdym kroku nieprzyjacielem.

W odcinku otwierającym trzeci sezon serialu widzowie zobaczą, jak główni bohaterowie poradzą sobie nękani wybuchami wulkanu, które prawie doszczętnie zniszczą miejsce ich koczowania. Po niedawno wygranej walce z łowcami smoków, Czkawka i jego kompani zaczną teraz planować powrót do rodzinnego Berk. Spotkają jednak śmiertelnie rannego sojusznika, który zdradzi im przebiegłe plany wroga. Zaniepokojeni wojownicy będą musieli stawić czoła przeciwnikom!

Premiera trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata” 4 sierpnia. Emisja w soboty i niedziele o godz. 10:05 na antenie Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat