Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Jeszcze więcej przygód lokomotyw!

Artykuł

Boomerang zaprasza na premierę nieemitowanych wcześniej epizodów serialu „Tomek i przyjaciele”. Najmłodsi widzowie poznali już nowe przyjaciółki głównego bohatera, takie jak Kamcia czy Sandra.

Tomek przyjaciele052022
Autor: Materiały prasowe

Towarzyszą mu też znani z poprzednich edycji Piotruś i Nia. Wesołe lokomotywy wciąż mieszkają na wyspie Sodor. Premiera kolejnych odcinków już w poniedziałek 20 czerwca o 15:00 w Boomerang.

Przygody Tomka i jego przyjaciół są ekscytujące. Czy można zrobić coś, by uczynić je jeszcze ciekawszymi? Tak! Trzeba wymyślić nowe piosenki. Bohaterowie i bohaterki umilają sobie nimi bliskie i dalekie wyprawy torami całego świata. Żartobliwe, wpadające w ucho utwory pozwalają małym widzom lepiej poznać postaci i ich przeżycia. Kiedy podczas premierowych odcinków, Tomek razem z Kamcią wybiorą się na wyprawę na drugi koniec tęczy, wymyślą piosenkę, dzięki której ich podróż będzie weselsza. Widzowie mogą dołączyć do nich, żeby wspólnie sprawdzić, co znajdzie się na skraju tego barwnego łuku!

W pozostałych odcinkach na publiczność czekają także przygody z udziałem innych bohaterów. Na wyspie Sodor odbędzie się coroczna parada. Zadaniem Nii będzie dostarczenie na nią wielkiego balonu, ale przez wiatr ozdoba odleci! Tomek i inne lokomotywy będą musiały pomóc jej w zdobyciu utraconego balonu, a to wymagać będzie nie lada kreatywności! Lokomotywy będą przygotowywać się też na wielki festiwal pociągów. Piotruś otrzyma zadanie dostarczenia każdej lokomotywie jej osobistej flagi. Ale podekscytowany bohater spowoduje małe zamieszanie i… pomyli flagę Nii! Tomek wkroczy do akcji, by wspomóc przyjaciela w odkręcaniu całego zamieszania.

Premiera nowych odcinków serialu „Tomek i przyjaciele” w poniedziałek 20 czerwca o 15:00 w Boomerang.

Emisja codziennie o 15:00 w Boomerang.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat