Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Jeleń zaatakował porożem dziecko w Tatrach

Artykuł

Kilka dni temu na szlaku prowadzącym do Morskiego Oka kilkuletni chłopczyk został popchnięty przez jelenia.

Jelen dziecko tatry600
Autor: freepik

Zdjęcie z dzikim zwierzęciem to nie lada gratka dla bardzo wielu turystów. Nie inaczej było w minioną sobotę w polskich Tatrach. Rodzice pewnego kilkulatka zaproponowali swojemu synkowi, aby zbliżył się do napotkanego niespodziewanie jelenia i zapozował koło niego do zdjęcia. Gdy dziecko ustawiło się obok zwierzęcia do unikalnej fotografii, jeleń zbliżył do chłopca swoje poroże i odepchnął kilkulatka od siebie. "Dzikie zwierzę, nawet oswojone, zawsze może zachować się w sposób nieprzewidywalny (...) Może wtedy świadomie lub niechcący zrobić krzywdę człowiekowi" - nie ma wątpliwości Jan Krzeptowski Sabała, przewodnik i edukator Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat