Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

"Ja, Kosmo" Carlie Sorosiak

Artykuł

Dla miłośników zwierząt oraz wzruszających historii wydawnictwo Wilga przygotowało przepiękną historię o psie o imieniu Kosmo.

Ja kosmo
Autor: Materiały prasowe

Kosmo to Golden Retriever, członek rodziny od ponad 10 lat. Do pewnego czasu wszystko układało się idealnie: życie psa toczyło się wokół zabaw, na przykład aportowania piłki tenisowej, darcia papieru toaletowego na strzępy czy obwąchiwaniu gęsich kup.

Któregoś dnia coś jednak zaczęło się zmieniać… W domu coraz częściej słychać podniesiony głos, a tata, głowa rodziny, zaczął sypiać na kanapie. Widmo bardzo trudnego wydarzenia na „r” zaczyna dominować nad rodziną. Kosmo chce temu zaradzić i jest przekonany, że wie, jak to zrobić. Czy sprytnemu Golden Retriverowi uda się uratować rodzinę?

Ja, Kosmo to wzruszająca i pełna uroku historia o najlepszym przyjacielu człowieka – psie. Historia opowiedziana z jego perspektywy pozwoli spojrzeć na trudny temat rozwodu i jego wpływu na członków rodziny z zupełnie innej perspektywy.

Premiera „Ja, Kosmo” – 29 stycznia 2020 r.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat