Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit Video: mała miłośniczka kucyków

Artykuł

Do Internetu trafiło niedawno urocze nagranie z dziewczynką, która z miłości do koni, sprząta stajnię dla uwielbianych kucyków.

Mala milosniczka kucykow
Autor: facebook.com/DailyMail

Mała Madison jest ogromną sympatyczką różnego rodzaju zwierząt, a szczególnie kucyków. Choć dziewczynka jest jeszcze bardzo młoda, bardzo chętnie pomaga tacie w dbaniu o zwierzyniec. Nieproszona sięga po przyrządy służące do sprzątania, by z wielką pasją, zaangażowaniem i poświęceniem, przyczyniać się do tego, by jej ulubione kucyki miały czyste miejsca noclegowe. Na chwytającym za serce filmiku internetowym obejrzeć można krótki pokaz porządkowania jednego z farmerskich obiektów, w wykonaniu Madison. Rozbrajające video wywołuje podziw i uśmiechy na twarzach oglądających. Trudno też oprzeć się wrażeniu, że z tego pełnego energii dziecka, które czynem, a nie tylko słowem miłuje zwierzęta, rośnie prawdziwa kowbojka. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat