Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Hit Internetu: dziecko w kącie + pies

Artykuł

Ta fotografia to dowód na to, że warto mieć czworonożnych przyjaciół.

Dziecko w kacie pies
Autor: Facebook / Jillian Marie Smith

Do Sieci trafiło urocze zdjęcie przedstawiające ubranego w dżinsy i szary podkoszulek chłopca stojącego przy ścianie jednego z pomieszczeń mieszkalnych. Jego twarz obrócona jest do zewnętrznej strony pokoju. Karę stania w kącie wymierzyła jakiś czas temu 3-letniemu Preytonowi mama za to, że rozgniewany kilkulatek mocno uderzył starszą siostrzyczkę. W ponoszeniu konsekwencji nagannego postępku malcowi towarzyszył wtedy domowy pupil, sporych rozmiarów szczeniak o imieniu Dash. Fotografia, na której uwieczniono solidarny gest zwierzęcia, obrazuje niezwykłą więź, łączącą człowieka i psa. „Wzruszyłam się, patrząc na to zdjęcie” - przyznała mama 3-latka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.3/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat