Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Gumball na przewodniczącego!

Artykuł

Niebieski kot Gumball, który swój początek miał w nieposkromionej wyobraźni twórcy Bena Bocqueleta, powraca w nowej odsłonie.

Niesamowity swiat gumballa18022021
Autor: Materiały prasowe

Już w marcu w Cartoon Network premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa”. Emisja od poniedziałku 1 marca! Seanse odbędą się w ramach maratonu „Niesamowity Miesiąc z Gumballem”.

Wielobarwny świat Gumballa

Dom Wattersonów kryje prawdziwie wybuchową mieszankę charakterów! Pomysłowy i roztrzepany kot Gumball, Darwin o wielkim sercu i superinteligentna Anais tworzą paczkę, która nigdy się nie nudzi. Ambitna mama Nicole i dobroduszny tata Richard coś o tym wiedzą!

8 zupełnie nowych odcinków serialu będzie emitowanych w Cartoon Network od początku marca. Uczniowie Elmore wezmą udział w nietypowym wydarzeniu: wyborach na przewodniczącego szkoły! Gumball nie może przegapić takiej okazji i koniecznie chce wystartować. Ale okazuje się, że nie może zrobić tego sam i potrzebuje wsparcia bliskich. Będzie szukał go u Penny, Boberta i Lesliego. Kiedy zgadza się na współpracę z Penny, koledzy i koleżanki szybko dochodzą do wniosku, że Gumball i koleżanka na pewno są w sobie zakochani!

To nie wszystkie przygody, jakie czekają na bohaterów. W toku przygotowań do wyborów Leslie odkryje niesamowite znalezisko: tajemniczą kasetę! Kiedy dzieciaki postanawiają ją odtworzyć, okazuje się, że skrywa ona dużo sekretów….

Nagradzany serial Bena Bocqueleta

Różnorodność technik animacji sprawia, że „Niesamowity Świat Gumballa” to pełna kolorów, kształtów i obrazów kreskówka. Twórcy nie narzucają sobie żadnych ograniczeń: pełnymi garściami czerpią z efektów komputerowych, klasycznych rysunków, a nawet teatrzyku kukiełek. Każda z technik pozwala oddać wyjątkowy charakter bohaterów i nietuzinkowy humor animacji.

Wyjątkowy pomysł Bocqueleta na świat niebieskiego kota spotkał się zarówno z przychylnym odbiorem fanów, jak i krytyków. Pierwszą nagrodę animacja otrzymała już 10 lat temu m.in. od British Academy Children’s Awards. Wielokrotnie nominowana na przestrzeni ostatniej dekady, kreskówka została także nagrodzona statuetkami Annie Awards. Powodzeniem u kapituł nagród cieszy się też muzyka do serialu stworzona przez Bena Locketa.

Premiera „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” w poniedziałek 1 marca o 14:50 na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie o 14:50, w ramach „Niesamowitego Miesiąca z Gumballem”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat