Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podaruj 1%

Gucio z Mają dzieciom pomagają

Artykuł

Zaradną i wesołą, zawsze spieszącą z pomocą pszczółkę Maję znają wszyscy. Jej nieco niezdarnego i marudnego przyjaciela Gucia również.

Gucio z maja dzieciom pomagaja600
Autor: Materiały prasowe

Teraz Maja i Gucio postanowili pomóc dzieciom i zagościli na opakowaniach limitowanej edycji wafelków Maja i Gucio.

Maja to wafelek o smaku kakaowym a Gucio -kokosowym, oba oblane są pyszną, mleczną, znakomitą jakościowo belgijską czekoladą. Maja i Gucio to wafelki, które nie tylko smakują, ale dodatkowo dostarczają 100% radości z pomagania. Dochód z ich sprzedaży wspiera budowę rodziny protez serca dla dzieci , urządzeń ratujących życie najmłodszych.

Wciąż nie mamy w kraju protez serca dla najmłodszych pacjentów, toteż na wzór protezy dla dorosłych Fundacja pracuje nad całym systemem dostosowanym do potrzeb dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Urządzenia takie ratować będą zdrowie i życie małych pacjentów, realnie zastępując niewydolne serce i pozwalając mu się zregenerować, bądź doczekać przeszczepu. Okres oczekiwania na przeszczep najdłuższy jest dla dzieci, gdyż w tej kategorii wiekowej brakuje dawców. Idea stworzenia całej rodziny urządzeń wspomagających niewydolne serce dla pacjentów w każdym wieku, z różnorodnymi problemami kardiologicznymi, przyświecała działaniom założyciela i Patrona Fundacji - prof. Zbigniewa Religi. Na jego cześć, rodzina protez dla najmłodszych pacjentów nosi nazwę ReligaHeart PED.

Na obecnym etapie dwa modele protez: ReligaHeart® PED 45 dla dzieci w wieku ok. 9-14 lat oraz ReligaHeart PED® dla dzieci w wieku ok. 5-10 lat przeszły pozytywnie kolejne badania co umożliwia przejście do ostatniego etapu przygotowania polskich pediatrycznych protez serca do zastosowania w praktyce klinicznej. Naukowcy z Fundacji szacują, że pierwszych zastosowań polskich protez serca dla dzieci można spodziewać się już w 2017 roku.

Produkt: Wafel Maja/Gucio
Producent: ZP Wacuś dla GM FRK
Waga: 40 g
Cena ok.: 1,00 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat