Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Higiena

Gdzie kupić dobry nocnik?

Artykuł

Jeśli zastanawiasz się nad tym, na co zwrócić uwagę podczas wybierania nocnika dla dziecka, pamiętaj o tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz pogodna atmosfera podczas treningu czystości. Nocnik w kształcie gwarantującym wygodę sprawi, że dziecko będzie mogło uczyć się kontrolowania swych zwieraczy.

Gdzie kupic dobry nocnik
Autor: Materiały zewnętrzne

Bądź uważny na to, jak dziecko zachowuje się, gdy odczuwa potrzebę załatwienia się. Podczas treningu czystości miej nocnik zawsze w pobliżu. Gdy zauważysz, że właśnie zbliża się ten ważny moment, możliwe będzie szybkie podsunięcie nocnika i zachcenie dziecka do skorzystania z niego.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, na co zwrócić uwagę podczas wybierania nocnika dla dziecka, pamiętaj o tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz pogodna atmosfera podczas  treningu czystości. Nocnik w kształcie gwarantującym wygodę sprawi, że dziecko będzie mogło uczyć się kontrolowania swych zwieraczy. Bądź uważny na to, jak dziecko zachowuje się, gdy odczuwa potrzebę załatwienia się. Podczas treningu czystości miej nocnik zawsze w pobliżu. Gdy zauważysz, że właśnie zbliża się ten ważny moment, możliwe będzie szybkie podsunięcie nocnika i zachcenie dziecka do skorzystania z niego.

Nocniki bezpieczne dla dzieci

                Nowoczesne nocniki dla niemowląt w ergonomicznych kształtach możesz zamówić na stronie internetowej. Prawidłowo wykonany nocnik powinien być stabilny, jego boczne ścianki powinny być skośne, dzięki czemu nie będzie ryzyka wywrócenia nocnika. To ważne nie tylko z oczywistych względów bezpieczeństwa czy higieny. Nikt nie chce, by pierwszy kontakt dziecka z nocnikiem spowodował negatywne emocje i lęk, bo znacznie utrudniłoby to dalszą naukę. Stwórz atmosferę, dzięki której dziecko będzie traktować korzystanie z nocnika jak interesujące wyzwanie, a nie jak trudność i obowiązek. Najważniejsze jest wyrażanie radości oraz chwalenie dziecka – nawet jeśli pobrudzi ubranie lub nie uda mu się załatwić do nocnika, wyraź głośno entuzjazm i zadowolenie z jego pierwszej próby.

Nowoczesne nocniki wygodne w opróżnianiu

                Nocniki dla dziewczynek i dla chłopców, oferowane przez firmę Pourty, możesz zamówić przez internet. Będzie to wygodne, możliwe będzie zapoznanie się z różnymi wariantami kolorystycznymi bez pośpiechu i w spokojnej atmosferze, co nie zawsze możliwe jest w sklepie. Nocniki tej firmy są wykonane w taki sposób, by korzystanie z nich było bezpieczne dla dzieci, ich wielką zaletą jest także kształt umożliwiający łatwe pozbycie się zawartości, a następnie wyczyszczenie. Nocniki posiadają zabezpieczenie z przodu, wyprofilowane są w taki sposób, że dziecko będzie mieć wygodne oparcie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat