Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Garmin wprowadza aplikację ciążową

Artykuł

Funkcja monitorowania ciąży pozwala na holistyczne kontrolowanie stanu zdrowia i ciąży z wykorzystaniem danych ze smartwatcha.

Garmin aplikacja ciazowa
Autor: Materiały prasowe

Nowa aplikacja ciążowa dostępna w zegarkach Garmin umożliwia przyszłym mamom śledzić rozwój ciąży oraz uzupełniać informacje o dane na temat zdrowia, samopoczucia i aktywności. Dzięki aplikacji Garmin Connect™ i kompatybilnemu smartwatchowi1 Garmin można zapisywać objawy związane z ciążą, ruchy dziecka, tworzyć własne przypomnienia, otrzymywać porady dotyczące ćwiczeń i odżywiania. Stworzona przez kobiecy zespół funkcja monitorowania ciąży jest rozwinięciem dostępnej już funkcji monitorowania cyklu miesiączkowego.

Główne funkcje:

  • Wprowadź termin porodu i śledź zmiany na osi czasu. Wygodne podpowiedzi na temat rozmiaru dziecka (np. porównania do rozmiarów owoców lub warzyw) pomagają wyobrazić sobie jego rozwój.
  • Dowiedz się, jak zmieniają się wskaźniki kondycji i wydajności podczas ciąży, z możliwością dostosowania alarmów tętna, monitorowania nawodnienia, a także wstrzymania statusu treningu.
  • Poznaj jakich symptomów możesz się spodziewać i korzystaj ze wskazówek żywieniowych. Opcjonalnie możesz korzystać z cotygodniowych wskazówek związanych z przyrostem masy ciała.
  • Personalizowane powiadomienia na zegarku przypominające m.in. o piciu wody, rejestrowaniu objawów, ćwiczeniach mięśni dna miednicy.
  • Możliwość manualnego logowania ponad 30 różnych symptomów, trzech rodzajów ruchu dziecka, poziomu glukozy we krwi, notatek i pozostałych ważnych informacji. Łatwy eksport zebranych danych przyda się do uzupełnienia wiadomości podczas badań kontrolnych.
  • Aplikacja Pregnancy Tracking ze sklepu Connect IQ™ pozwala szybko i wygodnie zapisać objawy za pomocą zegarka.
  • Aplikacja Contraction Timer umożliwia przyszłej mamie i jej partnerowi kontrolować czas trwania i częstotliwość skurczów porodowych za pomocą kompatybilnego zegarka firmy Garmin.

„Marka Garmin rozwija produkty i funkcje tworzone z myślą o kobietach w każdym wieku. Pozytywne przyjęcie narzędzia do monitorowania cyklu miesiączkowego było wyraźnym sygnałem, że nasze klientki szukają możliwości do wykorzystywania technologii w celu sprawdzenia stanu swojego zdrowia i kondycji. Mamy nadzieję, że aplikacja ciążowa pomoże wielu kobietom zrozumieć, w jaki sposób ciąża wpływa na ich samopoczucie i aktywny styl życia.” mówi Susan Lyman, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Dla kobiet, które planują kontynuację treningów w ciąży, Garmin Connect oferuje dodatkowe sposoby dostosowania ustawień aplikacji i obsługiwanych urządzeń, w tym możliwość:

  • Zatrzymania obliczeń status treningowego
  • Włączenia alarmu o wysokim tętnie
  • Wyznaczenia dziennego celu nawodnienia

Funkcję ciążową można włączyć poprzez aplikację Garmin Connect™ na telefonie w opcjach funkcji śledzenia cyklu miesiączkowego. Funkcja ta jest dostępna dla wielu popularnych serii smartwatchy Garmin, w tym dla serii Venu®, vívoactive®, Forerunner® i fēnix® w sklepie Connect IQ. Aplikacja ciążowa jest również dostępna w serii vívomove® poprzez widget śledzenia cyklu miesiączkowego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat