Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Fotoksiążka na Dzień Mamy

Artykuł

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy. Święto osoby, która zawsze o nas dbała, doradzała i pomagała, gdy tego potrzebowaliśmy.

Fotoksiazka dzien mamy
Autor: Materiały prasowe

W tym wyjątkowym dniu w roku, mamy okazję pokazać jej, jak wiele dla nas znaczy. Warto zastanowić się nad prezentem, który będzie oryginalny i personalizowany – specjalnie z myślą o Twojej Mamie, która z pewnością go doceni. Daj się zainspirować pomysłem na FOTOKSIĄŻKĘ.

Kolczyki czy nowa bluzka – to powtarzające się prezenty, które przez lata z pewnością znalazły się na liście pomysłów do obdarowania z różnych okazji. To banalne pozycje, przez które ciężko wyrazić uczucia i ogrom miłości jakimi darzymy swoją Mamę. Aby sprawić, by poczuła się wyjątkowo, stwórzmy dla niej własnoręcznie oryginalny prezent, który zapamięta i do którego będzie często wracać. Spraw, by w tym roku Dzień Mamy był niepowtarzalny – i stwórz dla niej CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Najpiękniejsze i najbardziej wartościowe to te prezenty, które są wykonane samodzielnie – te przechowujemy na zawsze.

Wyjątkowy prezent

Dla każdej Mamy najważniejsze chwile w życiu jej dziecka – są też jej najważniejszymi momentami. Z okazji zbliżającego się święta warto podarować Mamie Kronikę z tymi wspomnieniami w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI. Odszukajmy wszystkie zdjęcia, które uwieczniły towarzyszące Mamie uczucia radości, bliskości i wzruszenia – i zapiszmy je na kartach wyjątkowego, osobistego prezentu. Wspomnienia z uroczystości rodzinnych? Wspólne wakacje czy wypad na narty? To tylko niektóre pomysły na zapisanie niepowtarzalnej historii w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Umieszczenie wszystkich tych wspomnień, poukładanych chronologicznie, aż do dnia dzisiejszego, będą dla naszej Mamy cudowną, pełną emocji podróżą w czasie, którą odbędzie dzięki naszemu niepowtarzalnemu prezentowi. A tworząc go i wybierając zdjęcia sami będziemy mieć wiele radości.

Gdy już posiadamy własne dzieci, warto CEWE FOTOKSIĄŻKĘ rozbudować również o ich zdjęcia. Bowiem zostanie Babcią to niewątpliwie jedno z ważniejszych przeżyć każdej Mamy. Pierwsze spotkanie z wnukiem, wspólne fotografie – to momenty, które na zawsze zostają w pamięci – i nie ma nic piękniejszego, gdy można do nich wracać, dzięki prezentowi w formie Kroniki.

Przygotowanie albumu jest naprawdę łatwe

System projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI jest intuicyjny i bardzo rozbudowany. Do dyspozycji jest wiele szablonów, stylów, clipartów i innych form dekoracji. Grafiki te umożliwiają stworzenie i podkreślą wyraz i charakter fotoksiążki, która będzie wypełniona zdjęciami z najważniejszymi wspomnieniami dla Mamy. Tworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI umożliwia internetowa aplikacja CEWE FOTOŚWIAT dostępna na stronie www.cewe.pl. Program ten jest łatwy w obsłudze. Okładkę każdego albumu można uszlachetnić lakierem srebrnym lub złotym i zapakować w pudełko prezentowe. Jeśli nie będziesz mógł osobiście wręczyć fotoksiążki, Cewe dostarczy ją pod wskazany adres. Będzie to niezwykle wzruszająca niespodzianka.

CEWE oferuje również Gwarancję Satysfakcji, dzięki której możemy liczyć na najwyższą jakość. Zapewnia ona możliwość zwrotu zamówionej CEWE FOTOKSIĄŻKI - jeśli zdarzyłoby się, że nie spełniania ona oczekiwań. Śmiało więc możemy zaufać marce i zamówić prezent, który z pewnością zachwyci zarówno nas – jak i obdarowywaną osobę.

Pomyśl już teraz

Do Dnia Mamy zostało jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz zastanowić się jak można sprawić, by ten dzień był dla niej naprawdę wyjątkowy. Bez wątpienia prezent, w który włożymy nasze serce, pokaże jej jak wiele dla nas znaczy. Spraw, by Twoja Mama zapamiętała ten dzień przez długi czas i mogła do niego często wracać, dzięki osobiście wykonanemu prezentowi.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat