Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

"Filip, lis i magia słów" Elżbieta Zubrzycka

Artykuł

POMAGAMY W WYCHOWANIU

Filip lis magia slow
Autor: Materiały prasowe

Filip staje się coraz bardziej samodzielny. Zapuszcza się w odległe rejony Wielkiego Lasu i poznaje rzeczy, o których lepiej, żeby jeszcze nie wiedział. Zaniepokojeni rodzice wprowadzają grę w JA JESTEM, licząc na to, że dobre słowa uchronią zajączki przed złym wpływem.

Pewnego dnia Filip znika i nikt nie wie, że wpadł w pułapkę. Zajączek sam jeden staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Czy sobie poradzi? Kto lub co mu w tej sytuacji pomoże? Przyjaciele, którzy ofiarnie go poszukują? Szczęśliwy zbieg okoliczności? Czy też wiara we własne możliwości wynikająca z magii dobrych słów?

To już czwarty tom z serii przygód zajączka Filipa, które są tak ciekawe, że mali (i duzi!) nie mogą się oderwać od lektury:
Podczas czytania razem się śmiejemy, boimy i wzruszamy… Moje dziecko chłonie optymizm jak promienie słoneczne, a mnie ta książka zmienia… Mam w sobie więcej radości. W słowach naprawdę kryje się magia.

Na końcu zamieszczono wycinanki zwierzaków i pomysł na teatrzyk dla dzieci: niech rozwijają wyobraźnię i same wymyślają przygody małym przyjaciołom. W dodatku „Słowo do rodziców, wychowawców i nauczycieli” autorka podpowiada, w jaki sposób wykorzystać przygody bohaterów, by przekazać dziecku (lub klasie) ważne zasady i wartości.

Autorka, dr Elżbieta Zubrzycka, wykładała psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i pracowała terapeutycznie z dziećmi. Napisała 6 książek dla dorosłych oraz ponad 30 dla dzieci i młodzieży. Wiele jej tytułów zostało włączonych do lektur szkolnych ze względu na ich edukacyjny charakter.

Tytuł: Filip, lis i magia słów
Autor: Elżbieta Zubrzycka
Premiera: 5 października 2018
Oprawa: twarda
Cena: 24,90 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat