Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Fantastyczna frajda na „Placu Zabaw Boomeranga”

Artykuł

Jak zapewnić maluchowi zabawę i aktywność ruchową w domu czy przedszkolu? Z odsieczą nadchodzi specjalna odsłona „Placu Zabaw Boomeranga”, ulubionego cyklu małych widzów, w którym debiutuje nowa maskotka kanału, Boomiś.

Plac zabaw boomeranga122020
Autor: Materiały prasowe

Stacja zachęca do wspólnej nauki tańca z Boomisiem oraz wykorzystania scenariuszy zabaw stworzonych dla rodziców i opiekunów przedszkolnych.

Od kiedy tylko „Plac Zabaw Boomeranga” zyskał miano stałego cyklu na antenie Boomeranga, całkowicie podbił serca najmłodszych widzów. Pozwala w mig przenieść się do świata ulubionych postaci z seriali animowanych. Kot Agent Binky wraz z przyjaciółmi rozwiązuje tajne misje, a nieco opieszały niedźwiedź Grizzy musi poradzić sobie z psotnymi Lemingami. Pojawiają się również Królik Bugs, Tweety, Lola i Kaczor Duffy. Do radosnej ferajny dołącza także nowa bohaterka, 6-letnia Alice, która pewnego dnia odkryła przejście do tajemniczej Krainy Czarów, a jej przewodnikiem został królik Lewis.

Nowość na Boomerangu: rozrywka połączona z tańcem i śpiewem

Od teraz „Plac Zabaw Boomeranga” jest jeszcze bardziej angażujący dzięki nowemu bohaterowi. Do ekipy przyłącza się Boomiś, wdzięczna maskotka kanału. Uwielbia zabawę ruchową i śpiewająco zachęca najmłodszych, aby razem z nim ruszali się w takt muzyki. Opiekun dziecka może sam dostosować odtwarzanie utworu do potrzeb i nastawienia malucha. Piosenka „Zaśpiewaj z Boomisiem” jest emitowana na antenie stacji oraz dostępna na oficjalnym kanale YouTube stacji: https://youtu.be/luAY_tn2ktM

Przy okazji debiutu nowej postaci, stacja udostępniła serię prostych ćwiczeń dla małych widzów, w formie scenariuszy aktywnych zabaw. Materiały, opracowane we współpracy ze „Światem Przedszkolanki”, przygotowano w wersji dla rodziców i opiekunów przedszkolnych. Są dostępne pod linkiem: http://swiatprzedszkolanki.pl/wp-content/uploads/2020/12/Zatancz-i-zaspiewaj-z-Boomisiem.pdf

Ulubieńcy dzieci? Potwierdzają to badania!

Do najfajniejszych zwierzaków, w opinii dzieci, należą kolejno psy, koty i króliki – potwierdzają to badania przeprowadzone przez WarnerMedia*. Nic dziwnego, że „Plac Zabaw Boomeranga” jest tak chętnie oglądany przez maluchów. Badanie mówi także o ulubionych sposobach spędzania czasu, wśród których przodują aktywności na świeżym powietrzu (80%), zabawa (70%), a także oglądanie telewizji (35%).

*Ankieta wielokrotnego wyboru przeprowadzona została przez WarnerMedia. Grupę badawczą w Polsce stanowiło 300 dzieci w wieku 4-7 lat w równej reprezentacji wieku oraz płci, a także ich rodzice.

Boomerang zaprasza do zabawy z Boomisiem i oglądania cyklu „Plac Zabaw Boomeranga”. Emisja seriali animowanych w ramach „Placu Zabaw Boomeranga” codziennie o 9:00 i 17:00.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat