Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

EmpikGO z abonamentem na bajki

Artykuł

EmpikGO wprowadza do swojej oferty abonament na bajki, baśnie oraz legendy w wersji audio.

Abonament bajki
Autor: Materiały prasowe

Za 9,99 zł miesięcznie użytkownicy otrzymują dostęp do ponad 100 nagrań w gwiazdorskiej obsadzie m.in.: z Ireną Kwiatkowską, Piotrem Fronczewskim, Marianem Kociniakiem i Emilianem Kamińskim. Nowy abonament to element znacznie szerszego empikowego programu wsparcia czytelnictwa wśród najmłodszych. Aplikacja EmpikGO to wygodne narzędzie, dzięki któremu rodzice mogą włączać dzieciom bajki w wersji audio niezależnie od miejsca oraz pory dnia.

Z myślą o najmłodszych oraz ich opiekunach EmpikGO rozszerzył swoją ofertę w aplikacji o nową usługę – abonament na bajki w formie audiobooka. Dzięki tej usłudze rodzice mogą zadbać, by dzieci wartościowo spędzały czas, nawet gdy nie mają możliwości przeczytania im książki. Abonament pozwala zadecydować, czy w danej chwili poczytać dzieciom, czy włączyć im nagranie. W ofercie abonamentu znajdują się bajki uwielbiane przez pokolenia np. Plastusiowy pamiętnik, Alicja w Krainie Czarów, Pinokio, Kot w butach czy Jaś i Małgosia.

– Obecnie to jedyny na rynku abonament na bajki. Do skorzystania z oferty wystarczy jedynie telefon lub tablet oraz dostęp do internetu. Nieważne, czy w danej chwili przebywamy w domu, czy w podróży – w każdym miejscu oraz o każdej porze możemy puścić dziecku ulubioną bajkę. W pakiecie znajdują się nagrania klasycznych bajek, baśni oraz legend, w których lektorami są znani aktorzy – mówi Kuba Piotrkowicz, Head of EmpikGO.

Audiobooki dostępne w aplikacji EmpikGO pochodzą z wytwórni Polskie Nagrania, a także z Biblioteki Akustycznej. Wśród lektorów znalazły się same sławy polskiej sceny, które mistrzowsko interpretują klasyki literatury dziecięcej.

Jak twierdzą jego twórcy, abonament jest również odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodziców, którzy wiedzą, że czytanie jest jedną z metod budowania emocjonalnej więzi z dzieckiem. Oddanie się lekturze pozwala nie tylko na ciekawe spędzanie czasu, ale także zbliża rodzinę, która razem przeżywa perypetie bohaterów.

- Warner Music Group jest jednym z największych na świecie wydawców muzycznych udostępniających piosenki i audycje do dystrybucji cyfrowej. Bardzo cieszymy się z uruchomienia przez Empik nowej aplikacji mobilnej EmpikGO, za pośrednictwem której planujemy oferować użytkownikom znane i lubiane baśnie muzyczne z katalogu Polskich Nagrań.. Dzięki naszemu partnerstwu nowe pokolenia będą mogły cieszyć się tymi kultowymi bajkami w formie tak przystępnej i nowoczesnej, jak nigdy dotąd - podkreśla Piotr Kabaj, Warner Music Eastern Europe President & Warner Music Poland President & Managing Director.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat