Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w Szczecinie – gdzie zamówić?

Artykuł

Nie każdy tłumacz jest tłumaczem przysięgłym, dlatego na tłumaczenia oficjalnych pism trzeba niestety trochę poczekać. Potrzebujesz przekładu pisma urzędowego lub dokumentacji pojazdu w trybie ekspresowym?

Ekspresowe tlumaczenia szczecin
Autor: Materiały zewnętrzne

Zamiast przeszukiwać listę tłumaczy przysięgłych i kontaktować się z pojedynczymi jednostkami, zwróć się o pomoc do biura tłumaczeń, które oferuje tłumaczenia uwierzytelnione w trybie ekspresowym.

Tłumaczenia uwierzytelnione potrzebne od zaraz

Szczecin to miasto, w którym działa Biuro Tłumaczeń FATIX – firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, wykonująca tłumaczenia przysięgłe w kilkudziesięciu językach świata. W ofercie FATIX znajdują się wszystkie języki Unii Europejskiej, dzięki czemu możesz zamówić przekłady zarówno z popularnych, jak i bardziej niszowych języków, takich jak niderlandzki, norweski czy bułgarski.

Biuro tłumaczeń ze Szczecina współpracuje z tłumaczami przysięgłymi z całej Polski, którzy dostarczają przekłady wymagane przez instytucje, sądy i urzędy. Ustalając szczegóły przekładu, agencja kieruje się zapisami Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości i Ustawy o Zawodzie Tłumacza Przysięgłego, zgodnie z którymi:

  • strona rozliczeniowa tekstu tłumaczenia uwierzytelnionego ma 1125 znaków,
  • wielkość tłumaczenia obliczana jest na podstawie tekstu wynikowego (po tłumaczeniu),
  • tłumaczenia przysięgłe są skanowane, a skan wysyłany do klienta drogą mailową,
  • przekład w formie papierowej można odebrać fizycznie w siedzibie Biura lub otrzymać kurierem/przesyłką poleconą,
  • tłumaczenie uwierzytelnione jest ważne dopiero wtedy, gdy tłumacz przysięgły potwierdzi je za pomocą podpisu kwalifikowanego lub pieczęci.

Jak długo trzeba czekać na tłumaczenia przysięgłe?

Biuro Tłumaczeń FATIX oferuje tłumaczenia w trzech trybach: standardowym, przyspieszonym i ekspresowym. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz tryb ekspresowy, który obejmuje tłumaczenie powyżej 10 stron rozliczeniowych na dobę roboczą lub na ten sam dzień. Takie zamówienie wiąże się z odpowiednio wyższą stawką w stosunku do zamówienia w trybie standardowym.

Tłumaczenia przysięgłe online

Wcale nie musisz korzystać z usług lokalnego tłumacza, by uzyskać tłumaczenie uwierzytelnione. Biuro Tłumaczeń FATIX współpracuje z tłumaczami przysięgłymi z całej Polski, co znacząco skraca czas oczekiwania na przekład. W ofercie agencji znajdują się tłumaczenia przysięgłe online. To oferta skierowana do osób, którym zależy na szybkim i wygodnym uzyskaniu przekładu. Wykonane tłumaczenie zostanie przesłane skanem na wskazany adres e-mail, a oryginał otrzymasz pocztą, kurierem lub odbierzesz w siedzibie FATIX w dogodnym terminie.

W szczecińskim Biurze Tłumaczeń możesz również zamówić inne przekłady z ponad 80 języków świata i wybrać dogodny tryb realizacji zlecenia. Wśród nich znajdują się przekłady pisemne (z uwzględnieniem tekstu źródłowego) i ustne oraz tłumaczenia specjalistyczne – techniczne, medyczne i biznesowe.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat