Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ekipa ThunderCats już w maju

Artykuł

Waleczna paczka przyjaciół powraca na ekrany. Bohaterowie „ThunderCats Roar” odkrywają egzotyczną Trzecią Ziemię, codziennie doświadczają fascynujących przygód i dzielnie radzą sobie z ekipą groźnego Mumm-Ry.

Thunder cats roar052020
Autor: Materiały prasowe

Premiera już 4 maja o 17:00 w Cartoon Network!

Ekipa ThunderCats ledwo unika zagłady podczas zniszczenia ich rodzinnej krainy - Thundery. Uciekając przed niebezpieczeństwem rozbijają się na tajemniczej i egzotycznej planecie Trzeciej Ziemi. Leon-O, nowo mianowany przywódca ThunderCats, stara się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Wspiera go w tym dzielna grupa przyjaciół: Tigra, Pantro, Cheetara, WiliKit i WiliKat. Bohaterowie każdego dnia podczas odkrywania nowej okolicy przeżywają niezwykłe przygody. Jednak na ich drodze często pojawiają się wrogowie wraz z ich groźnym przywódcą – Mumm-Rą.

W jednym z odcinków do siedziby ThunderCats przychodzi smutny jednorożec, którego wszyscy przyjaciele zostali schwytani! Wyjątkowy gość nie może przestać płakać – z pomocą próbuje przyjść mu Tigra. Zadanie okazuje się jednak bardzo trudne. Mali widzowie poznają również tajemnicę Miecza Przeznaczenia i zwiedzą siedzibę Mumm-Ry!

Premiera „ThunderCats Roar” już 4 maja o godzinie 17:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:00 na kanale Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat