Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Egurrola Dance Kids zaprasza do tańca w Atrium Promenada

Artykuł

W Atrium Promenada już wkrótce zostanie otwarta nowa szkoła tańca dla dzieci. Jest to pierwsza lokalizacja sieci Egurrola Dance Kids w tej części stolicy.

Egurrola dance kids
Autor: Materiały prasowe

Mieszkańcy Pragi-Południe i okolic zyskają wyjątkowe miejsce do nauki wielu stylów tanecznych – od tańca nowoczesnego po hip hop. Zapisy na zajęcia ruszają już od 16 sierpnia za pośrednictwem strony internetowej.

Egurrola Dance Kids to wyjątkowa szkoła tańca, która powstała z myślą o dzieciach chcących spełniać swoje marzenia. Założycielem i pomysłodawcą szkoły jest Agustin Egurrola – utytułowany tancerz, choreograf największych telewizyjnych show i przewodniczący jury programu dla młodych tancerzy – „You Can Dance – Nowa Generacja”. Szkoła zostanie otwarta na poziomie +2, tuż obok Piątego Wymiaru. Lokal będzie zajmował powierzchnię ponad 360 m2.

– Troska o rozwój dziecięcych pasji oraz chęć ułatwienia rodzicom dostępu do pozaszkolnych zajęć – to główne czynniki, które zadecydowały o podjęciu współpracy ze szkołą Egurrola Dance Kids. Dzięki temu już niebawem mieszkańcy Pragi-Południe i okolic zyskają nowej miejsce w bliskim sąsiedztwie swoich domów. Rodzice zaoszczędzą czas na dojazdach oraz w oczekiwaniu na pociechy będą mogli załatwić wiele codziennych spraw w centrum handlowym. Otwarcie szkoły tańca dla dzieci stanowi też uzupełnienie naszej oferty skierowanej do najmłodszych mieszkańców Warszawy. Z myślą o nich udostępniliśmy w czerwcu zewnętrzny plac zabaw oraz otworzyliśmy na nowo, po pandemii, Piąty Wymiar z bogatym programem różnorodnych zajęć artystycznych, językowych, ruchowych oraz muzycznych – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.

Egurrola Dance Kids na pierwszym miejscu stawia edukację taneczną na najwyższym poziomie, a o prawidłowy poziom zajęć dba doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów. Lekcje prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, a ich bogata oferta sprawi, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Młodzi tancerze mogą wybrać zajęcia m.in. z tańca nowoczesnego, jazzowego czy hip hopu. Dodatkowo, dbając o komfort najmłodszych kursantów, kursy zostały podzielone na kategorie wiekowe (3-latki, 4-5-latki, 6-8-latki, 9-12-latki oraz 13-16-latki), a ich program dostosowano do zdolności psychoruchowych dzieci na poszczególnych etapach rozwoju.

Poza zajęciami regularnymi Egurrola Dance Kids organizuje także warsztaty taneczne, zimowe i letnie obozy, roztańczone urodziny i półkolonie oraz inne aktywności związane z tą aktywnością ruchową.

– Ruch jest naturalną potrzebą każdego dziecka, a taniec doskonale tę potrzebę realizuje. Zajęcia taneczne w Egurrola Dance Kids nie tylko rozwijają sprawność ruchową, koordynację i poczucie rytmu. Taniec ma także ogromny wpływ na kształtowanie osobowości – poprawia pewność siebie, uczy współdziałania w grupie i wzmacnia kreatywność, a przy tym wszystkim jest po prostu świetną zabawą. Najważniejsze jest dla nas, by dzieci chętnie przychodziły na zajęcia, ponieważ taniec ma być dla nich przygodą z odrobiną magii w tle. Przygodą, która często staje się pasją na całe życie – mówi Agustin Egurrola. Wybór Atrium Promenada na lokalizację naszej następnej szkoły nie jest przypadkowy – zaangażowanie centrum w rozwijanie dziecięcych umiejętności wpisuje się w strategię naszej działalności. Dlatego cieszymy się, że wspólnie będziemy mogli dbać o rozwój ruchowy oraz emocjonalny najmłodszych – dodaje choreograf.

Nowa szkoła tańca dla dzieci będzie zlokalizowana tuż przy Piątym Wymiarze, który jest Miejscem Aktywności Lokalnej w Atrium Promenada. Centrum handlowe we współpracy z organizacjami społecznymi, lokalnymi firmami oraz pasjonatami różnych dziedzin organizuje w nim regularne zajęcia i warsztaty, wspólne sąsiedzkie przedsięwzięcia, które wspierają rozwój, rozbudzają zainteresowania oraz zwiększają świadomość kulturalną, artystyczną i naukową wśród dzieci i dorosłych.

Kreatywna przestrzeń stworzona w Atrium Promenada jest także miejscem spotkań lokalnej społeczności. Mieszkańcy Pragi i okolicznych dzielnic mają możliwość spędzenia w niej wolnego czasu. To idealna przestrzeń do utrzymywania relacji międzysąsiedzkich, oddania się pasjonującej lekturze, rozegrania kilku rund w gry planszowe czy poznania nowych przyjaciół. W czasie wolnym od zajęć, Piąty Wymiar jest udostępniany stowarzyszeniom czy fundacjom do organizacji spotkań czy wykładów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat