Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziewiąty sezon „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”

Artykuł

Wojownicy LEGO z dalekiego wschodu wracają z nowymi przygodami. Okrutny cesarz Garmadon przejmie władzę nad ojczyzną bohaterów, a Lloyd zacznie gromadzić sojuszników do walki z wrogiem.

Ninjago mistrzowie spinjitzu9
Autor: Materiały prasowe

Premiera dziewiątego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” już 4 listopada w Cartoon Network.

Akcja wyprodukowanej przez Grupę LEGO i Wil Film ApS kreskówki rozgrywa się w fikcyjnej krainie Ninjago - miejscu inspirowanym wschodnioazjatyckimi mitami i kulturą. Widzowie mogą śledzić historię młodych Ninja, którzy toczą nieustanne bitwy przeciwko siłom zła.

W nowym, dziewiątym sezonie potężny Cesarz Garmadon przejmie kontrolę nad miastem, a Lloyd usunie się w cień, by w ukryciu prowadzić tajne spotkania ze starymi przyjaciółmi. Zielony Mistrz może w ten sposób zyskać cennych sojuszników w walce z tyranem. Wojownicy Ninja, wraz z Młodym Wu nieoczekiwanie trafią do Krainy Oni i Smoków. Bohaterowie szybko zrozumieją, że nie są tam sami, a na horyzoncie czeka ich kolejna przygoda.

Premiera dziewiątego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” już 4 listopada. Emisja w niedziele o 8:45 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat