Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzień Zdrowia Rodziny w Sky Tower

Artykuł

Bezpłatne badania i konsultacje medyczne, warsztaty plastyczne oraz koncert Macieja Grendy, uczestnika The Voice of Poland - to niektóre tylko atrakcje Dnia Zdrowia Rodziny w Sky Tower.

Dzien zdrowia rodziny
Autor: Materiały prasowe

Impreza odbędzie się 4 czerwca br. Jej inicjatorem jest Dolnośląskie Centrum Ginekologii.

Dzień Zdrowia Rodziny w Sky Tower to doskonała okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych i porad ginekologicznych, a przy okazji posłuchać koncertu półfinalisty The Voice of Poland – Macieja Grendy. 4 czerwca w Galerii zorganizowany zostanie także pokaz ratownictwa medycznego, a specjalnie dla najmłodszych – Szpital Pluszowego Misia. Poza tym chętni będą mogli wziąć udział w treningu sportowym przygotowanym przez Fitness Academy, zajęciach plastycznych oraz konwersacjach w języku angielskim.

Całość uświetni pokaz tańca towarzyskiego, występ gimnastyczek artystycznych oraz młodzieżowych zespołów z MDK Wrocław-Fabryczna. Muzyczną gwiazdą Dnia Zdrowia Rodziny będzie Maciej Grenda – półfinalista 6. edycji talent show The Voice of Poland.

- Wierzymy, że Dzień Zdrowia Rodziny w Sky Tower zamieni się w rodzinne święto, w ramach którego wrocławianie nie tylko skorzystają z bezpłatnych porad medycznych, ale miło spędzą czas oglądając występy artystyczne i koncerty. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Sky Tower.

Dzień Zdrowia Rodziny odbędzie się 4 czerwca br. (sobota) w godz. 12:00-18:00 na poziomie 0 i 1 Sky Tower. Inicjatorem wydarzenia jest Dolnośląskie Centrum Ginekologii, sponsorują je Diagnostyka i Optegra. Całość poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia, Piotr Osowicz.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat