Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzień Otwarty w Szkole Argonaut

Artykuł

Jeszcze szybszy i bezpieczniejszy dojazd to dodatkowy powód, by zainteresować się edukacyjną ofertą Międzynarodowej Szkoły Argonaut w Warszawie (ul. Na Skraju 32).

Dzień otwarty w szkole Argonaut
Autor: Materiały prasowe

- Rodziców dzieci w wieku od przedszkola do gimnazjum zapraszamy we wtorek, 12 stycznia, na pierwszy w tym roku Dzień Otwarty - mówi dyrektorka szkoły, Sylwia Dąbrowska.
Szkoła Argonaut zapewnia m.in. zwiększoną liczbę godzin nauczania języka angielskiego; naukę drugiego języka obcego już od trzeciej klasy; bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych; autorski Program Przedsiębiorczości; obowiązkowe zajęcia szachowe w kl. 0-III szkoły podstawowej; program wsparcia dla uczniów zagranicznych; obowiązkowe zajęcia z elementami gimnastyki korekcyjnej; smaczny catering; a także bezpłatny dowóz do i ze szkoły szkolnym busem.
- Z nowym rokiem łatwiej jest także dojechać do naszej placówki. Wszystko dzięki otwarciu odcinka trasy S8 omijającego skrzyżowanie w Jankach. Dojeżdżający z południowej części aglomeracji warszawskiej mogą bezproblemowo dotrzeć do nas trasą szybkiego ruchu albo znacznie teraz mniej ruchliwą Aleją Krakowską – mówi dyrektorka szkoły, Sylwia Dąbrowska.
Tradycyjnie Dzień Otwarty w Szkole Argonaut ma formę niezobowiązującą. Rodzic, sam lub z dzieckiem, może przyjść o dowolnej godzinie pomiędzy 8-mą a 18-stą. Wcześniejsze umawianie się nie jest konieczne. Wszyscy goście zostaną indywidualnie oprowadzeni po szkolnym budynku, będą mogli zajrzeć do pracowni i zobaczyć, jak prowadzone są lekcje. Osobom obcojęzycznym placówka zapewnia oprowadzanie w języku angielskim.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat