Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzień Dziecka na Polu Mokotowskim

Artykuł

4 czerwca na Polu Mokotowskim odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka! Marka Jurajska JUNIOR, jako organizator wydarzenia przygotowała mnóstwo atrakcji dla maluchów i starszych dzieci.

Dzien dziecka pole mokotowskie
Autor: Materiały prasowe

Podczas eventu goście będą mogli skorzystać z pięciu stref tematycznych, w której każdy wybierze coś interesującego dla siebie. Strefa sportowa i strefa animacji zadba o odrobinę ruchu. W strefie dla małych dzieci pojawi się mnóstwo kolorów, baniek mydlanych i balonów, które zaczarują nie jednego maluszka. Strefa edukacyjna przedstawi dzieciom jak wygląda praca lekarza, a „Kapitan Zielone Światełko” podpowie jak bezpiecznie poruszać się na ulicy. Dla rodziców przygotowaliśmy specjalną strefę porad, w której skorzystają z wiedzy dietetyka i stomatologa, a świeżo upieczone mamy będą mogły stawiać pierwsze kroki aktywnej mamy z Fit MOM. Zapraszamy!

W strefie sportowej znajdziemy trampoliny, zjeżdżalnie, kręgle i stanowisko łucznika. Wyścigi gąsienic, przeciąganie liny i rzuty celnościowe to wszystko dostępne będzie w strefie animacji. Dla miłośników gier zespołowych przygotowaliśmy dodatkowo siatkówkę wodną! Strefę dla małych dzieci zapełnią: pomalowane buźki, chmura baniek mydlanych, masa klocków i skręcane balony. Dla przyszłych lekarzy przygotowaliśmy „Szpital”. Dzieci otrzymają podczas zabawy odzież medyczną oraz bezpieczne przedmioty zawodu lekarza, a także wykonają zabiegi na małych pluszowych pacjentach. W strefie edukacyjnej poza zabawą w szpital, dzieci będą mogły spotkać „Kapitana Zielone Światełko”, który podpowie jak bezpiecznie poruszać się po mieście. Mali artyści skorzystają z zajęć akademii sztuk pięknych i nauczą się różnych technik plastycznych z wykorzystaniem przedmiotów użytku codziennego. W strefie porad spotkamy specjalistów, którzy chętnie podzielą się wiedzą z zakresu stomatologii i dietetyki. To wszystko dzięki Jurajskiej JUNIOR, która napełnia bliskością i promuje kreatywny rozwój dziecka. I na koniec do wygrania w konkursach przygotowaliśmy egzemplarze poradnika „Misja: szkoła!” autorstwa najpopularniejszej polskiej niani, Doroty Zawadzkiej. Partnerem książki jest Jurajska JUNIOR.

Jurajska JUNIOR, woda troskliwa z natury, która napełnia bliskością i promuje ideę kreatywnej zabawy z dzieckiem wspierając jego rozwój i zdrowie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat