Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko wpadło do zagrody dla pand

Artykuł

W jednym z azjatyckich ogrodów zoologicznych, pewna kilkuletnia dziewczynka dostała się na wybieg dla pand. Dziecku pomógł pracownik zoo.

Dziecko wpadlo zagroda pand
Autor: pixabay.com

Pewna 5-latka z Chin znalazła się niedawno w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Przyczyniło się do tego to, że odwiedzające zoo dziecko, chciało z bliska przyjrzeć się pandom. Dziewczynka przechyliła się przez murek oddzielający ją od czarno-białych zwierząt, straciła równowagę i wpadła do zagrody dla drapieżnych ssaków z rodziny niedźwiedziowatych. Pracownicy ogrodu zoologicznego, bez zwłoki rozpoczęli akcję ewakuacji dziecka z terenu wybiegu dla pand. Nie było to proste. Próby wyciągnięcia kilkulatki za pomocą bambusowego kija nie powiodły się. Dopiero, gdy jeden z mężczyzn przedostał się na drugą stronę wybiegu, udało się odciągnąć dziewczynkę od zbliżających się do niej zwierząt.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.6/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat