Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko napiło się benzyny

Artykuł

3 dni w szpitali spędził chłopczyk, który wypił benzynę przelaną przez jego tatę do butelki po słodzonym napoju.

Dziecko benzyna
Autor: pixabay.com

Do Centrum Zdrowia Matki Polki trafił niedawno malec, który wlał w swoje gardło trochę benzyny. Płyn znajdował się w butelce po słodkim napoju, umiejscowionej w rodzinnym samochodzie. W uchwycie po wewnętrznej stronie pojazdu umieścił ją ojciec chłopca. Spragnione dziecko sięgnęło po butelkę z niebezpiecznym produktem i napiło się kilka łyków. Znajdująca się nieopodal malca matka dziecka wyczuła charakterystyczną woń benzyny i szybko wyrwała swojemu potomkowi z ręki naczynie ze szkodliwą cieczą. Dzięki temu benzyna nie zdołała zbytnio zaszkodzić chłopczykowi.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat