Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzieciństwo w obiektywie rodziców

Artykuł

Fisher-Price® zaprasza rodziców do udziału w wyjątkowym konkursie „Filmujemy dzieciństwo”.

Dziecinstwo w obiektywie rodzicow600
Autor: Materiały prasowe

Jeśli chciałbyś podzielić się dumą ze swojego małego odkrywcy, który dokonał właśnie wielkiego odkrycia – uwiecznij to na krótkim filmiku. Dzieląc się nim, masz szansę na nagrodę w postaci megazestawu edukacyjnych zabawek od Fisher-Price®, a Twoje nagranie może stać się ważną częścią ogólnopolskiego filmu dokumentującego piękno dzieciństwa. Gotowi? Kamera… Akcja!

Mali Odkrywcy

Dzieci każdego dnia odkrywają coś nowego, rozwijając swoje umiejętności i talenty. Jako rodzice staramy się uwiecznić ich każdy gest i każde małe wielkie odkrycie. Pragniemy, by te ważne momenty zostały z nami na długo, dlatego zawsze pod ręką mamy aparat, kamerę czy telefon. Fisher-Price® zachęca rodziców do dzielenia się tymi wyjątkowymi filmami dokumentującymi sukcesy małych odkrywców w poznawaniu fascynującego świata oraz zaprasza do udziału w fantastycznym konkursie.

Zadanie konkursowe

Twój maluszek zaczął siadać? Odkrył niesamowitą zabawę, która rozbawiła go do łez? A może powiedział „tata”, przesłał buziaka lub machnął rączką „pa, pa”? Uwiecznij tę chwilę na krótkim filmiku. Jeśli masz kłopot z wyborem – nie przejmuj się. Każdy z tych momentów jest wyjątkowy, tak jak Twój mały odkrywca! Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź stronę www.filmujemydziecinstwo.pl, prześlij swoje nagranie wraz z krótkim opisem i trzymaj kciuki za wygraną!

Megazestawy nagród

Do zdobycia jest 6 fantastycznych zestawów zabawek marki Fisher-Price®, które z pewnością ucieszą małe filmowe gwiazdy, ale, co najważniejsze, pobudzą wyobraźnię i zachęcą do dalszego odkrywania i nauki.
Ze zwycięskich nagrań powstanie również wyjątkowy filmik o dzieciństwie, który swoją premierę będzie miał w Dzień Mamy. Zgłoszenia można nadsyłać do 05.05.2016 r., a więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin można znaleźć na stronie www.filmujemydziecinstwo.pl.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat