Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Drugi sezon serialu „Grizzy i lemingi”

Artykuł

Fanów Boomeranga czeka premiera drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi”. Nowe przygody szalonych futrzaków, które zamieszkują chatkę leśniczego, pojawią się kanale 22 października.

Grizzy lemingi
Autor: Materiały prasowe

Niedźwiedź i jego mali, zuchwali współlokatorzy znów przysporzą sobie powodów do wzajemnych pościgów i psot.

Tej jesieni Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi”. Kontynuacja francuskiej produkcji, niezależnej wytwórni audiowizualnej STUDIO HARI, pojawi się na antenie już w październiku.

Boomerang znów zabierze widzów do kanadyjskiego lasu, w którym można usłyszeć odgłosy bardzo dobrej zabawy, ale też zaciętej rywalizacji pomiędzy dowcipnymi mieszkańcami rezerwatu. Wielki niedźwiedź Grizzy marzy tylko o tym, by w spokoju korzystać z dobrodziejstw chatki, którą przejął pod nieobecność leśniczego. Jednak, gdy choć na chwilę traci czujność, złośliwe lemingi natychmiast dają mu się we znaki. Ciągła walka o smakołyki kończy się zazwyczaj brakiem korzyści dla obu stron, a jednak zwierzaki nie rezygnują ze współzawodnictwa. Małe, szalone stworzenia z wielkim temperamentem nieprzerwanie walczą o przejęcie dowodzenia w leśniczówce, a zdeterminowany miś nigdy nie pozostaje im dłużny.

Premiera drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” już 22 października w Boomerangu. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat