Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Doskonałe wyniki w testach Stiftung Warentest Spring

Artykuł

SWINGFIX i-SIZE zwycięzcą. Dobre oceny również dla BABY-SAFE2 I-SIZE, DUALFIX i-SIZE oraz TRIFIX2 i-SIZE

Britax testy
Autor: Materiały prasowe

Leipheim, czerwiec 2018 – Fotelik SWINGFIX i-SIZE firmy Britax Römer otrzymał tytuł zwycięzcy testu Stiftung Warentest Spring w kategorii fotelików samochodowych spełniających normę i-Size przeznaczonych dla dzieci do 105 cm wzrostu. Dodatkowo ocenę dobrą otrzymały trzy inne foteliki marki: BABY-SAFE2 i-SIZE, DUALFIX i-SIZE i TRIFIX2 i-SIZE.

Stiftung Warentest jest niezależną organizacją konsumencką w Niemczech, uważaną za jedną z najbardziej opiniotwórczych. We współpracy z ADAC, największym stowarzyszeniem samochodowym w Europie, Stiftung Warentest dwa razy do roku testuje nowe na rynku modele fotelików. Wyniki testów publikowane są w maju i październiku. Obecnie ocenie podlegają takie czynniki jak: zachowanie fotelika podczas zderzenia (50% oceny), montaż (40% oceny) oraz ergonomia (10% oceny). W tej edycji testom poddano 23 foteliki samochodowe wyprodukowane przez 14 różnych firm.

Tej wiosny zwycięzcą testu w kategorii fotelików dla dzieci o wzroście do 105 cm i spełniających normę i-Size został wybrany produkt firmy Britax Römer – SWINGFIX i-SIZE, który daje możliwości obrotu w bok w kierunku drzwi (o 90 stopni). W teście zostały też uwzględnione foteliki: BABY-SAFE2 i-SIZE, DUALFIX i-SIZE i TRIFIX2 i-SIZE, które otrzymały ocenę „dobry”. Ponadto, DUALFIX i-SIZE został uznany za najlepszy fotelik obrotowy 360 stopni. Produkty marki Britax Römer zostały docenione między innymi za niewielkie ryzyko niewłaściwego montażu, wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zderzenia czołowego i bocznego, dobre prowadnice pasów i łatwość zdjęcia tapicerki, którą można prać w pralce.

Główną misją marki Britax Römer jest troska o bezpieczeństwo najmłodszych, a co za tym idzie – dostarczanie swoim klientom produktów najlepszej jakości. Wszystkie foteliki biorące udział w testach zostały wyprodukowane w Niemczech, a półprodukty i materiały potrzebne do ich stworzenia pochodzą z Europy. Te starania zostały docenione w teście Stiftung Warentest – foteliki Britax Römer uzyskały doskonałe wyniki w teście na obecność szkodliwych substancji, co odzwierciedla wysiłki marki w zapewnianiu bezpieczeństwa małym pasażerom nie tylko w przypadku kolizji, ale też na co dzień.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat