Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Dobry sen dla maluszka i dla Ciebie

Artykuł

Przy okazji Światowego Dnia Snu Dziecka radzimy jak zapewnić dobry sen maluszkowi i rodzicom dzięki nianiom elektrycznym.

Dobry sen maluszka
Autor: Materiały prasowe

W tym roku 15 marca już po raz 12. obchodzimy Światowy Dzień Snu. To dobra okazja, by przypomnieć, że zdrowy i odprężający sen potrzebny jest zarówno dziecku, jak i rodzicom. Świetnym pomocnikiem w opiece nad maluszkiem są nianie elektryczne, np. Philips Avent, dzięki którym można być spokojnym o dziecko, nawet będąc w innym pomieszczeniu. Gdy maluszek się obudzi, będzie gaworzył, zapłacze lub będzie Cię potrzebował, usłyszysz ten dźwięk tak, jakby był obok Ciebie. Wysokiej jakości dźwięk dzięki technologii DECT zachwyca krystaliczną czystością.

Wybierając nianię video, możesz też w każdym momencie podejrzeć maluszka i sprawdzić, czy śpi spokojnie. W dodatku z nową wideonianią cyfrową Philips Avent SCD841/26 możesz obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Z kolei dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko. Dodatkowo czujnik temperatury z możliwością ustawienia powiadomienia pozwoli Ci monitorować warunki panujące w pokoju dziecka. Wygodny, ładowany odbiornik niani zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania. Maksymalny zasięg niani wewnątrz to 50 m.

Niania SCD841/26 posiada również regulator głośności, który pozwala ustawić czułość mikrofonu w nadajniku. Czułość mikrofonu określa, jaki poziom hałasu odbiera nadajnik, np. ma być słyszalny tylko płacz dziecka, ale nie jego gaworzenie. Dzięki temu rodzice mogą też zapewnić sobie dobry sen.

Niania nie tylko daje odrobinę spokoju rodzicom, ale może też ukoić maluszka. Nic tak nie uspakaja rozdrażnionego dziecka, jak łagodna kołysanka i ciepłe, delikatne światło lampki nocnej. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz zdalnie wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, aby pomóc Twojemu maluszkowi zasnąć. Co więcej, czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu i w cale nie musisz do niego iść. Dzięki funkcji komunikacji dwukierunkowej jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu.

Rekomendowane ceny detaliczne nowych niań Philips Avent wynoszą:
Wideoniania SCD841/26 – 989 PLN
Niania audio SCD721/26 - 579 PLN
Niania audio SCD502/52 - 269 PLN

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat