Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Delikatne zboża z pysznymi owocami

Artykuł

Poznaj 4 wyjątkowe nowości od BoboVita

Delikatne zboza owoce
Autor: Materiały prasowe

Egzotyczne mango, banan z ananasem czy leśna jagoda? A może kompozycja owoców z jogurtem naturalnym? Teraz wszystkie te smakowite połączenia są na wyciągnięcie ręki. BoboVita wprowadza 4 nowe musy owocowe w wygodnych opakowaniach. Co je wyróżnia? Dodatek delikatnych zbóż – owsa, żyta, pszenicy czy ryżu. To pyszne wprowadzenie do świata różnorodnych smaków, które można wypróbować w domu, na placu zabaw oraz na spacerze. A różnorodność to ważny krok w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u niemowlęcia.

Wyjątkowo smakowite połączenia różnorodnych owoców, delikatnych zbóż oraz jogurtu naturalnego to zupełnie nowe propozycje od BoboVita, które powstały z myślą o potrzebach najmłodszych.

Są źródłem błonnika pokarmowego[1], a także energii – tak potrzebnej małemu odkrywcy świata!

To bezpieczny wybór dla niemowlęcia – owocowe musy BoboVita z delikatnymi zbożami ze wskazaniem wieku na opakowaniu są w pełni bezpieczne i dopasowane do etapu rozwoju dziecka.

[1] Zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1924/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 grudnia 2006 r. w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności.

Pyszne połączenia zamknięte w wygodnej tubce

Dzięki urozmaiconej diecie łatwiej zapewnić maluszkowi składniki odżywcze (m.in. białko, węglowodany, tłuszcze), które są ważne dla jego prawidłowego rozwoju[2]. Nowości od BoboVita to wyjątkowo smakowite połączenia różnorodnych owoców oraz delikatnych zbóż. Dwie z nich to propozycje unikalne na polskim rynku wśród produktów dla niemowląt i małych dzieci – oprócz zbóż zawierają bowiem również dodatek jogurtu naturalnego. Dzięki zawartości delikatnych zbóż naturalnie pyszne owocowe tubki dostarczają niemowlęciu energię, istotną dla rozwijającego się mózgu, a także codziennego aktywnego poznawania świata. Jednocześnie nie zawierają dodatku cukru, a – zgodnie z przepisami prawa – również konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Ale to nie wszystko – nowości to także źródło błonnika pokarmowego[3]. Ich konsystencja jest dopasowana do potrzeb i etapu rozwoju niemowląt po 6. i 10. miesiącu życia, ale to także idealne urozmaicenie codziennej diety starszych dzieci!

[2] W. Pilch i in., Racjonalne odżywianie i jego wpływ na zdrowie, Hygeia Public Health 2011, 46(2): 244-248.

[3] Zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1924/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 grudnia 2006 r. w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności.

Dlaczego musy BoboVita to najlepszy wybór?

To, co smakowite dla maluszka, powinno być również dla niego bezpieczne. W początkowym okresie życia niemowlę jest bowiem bardzo wrażliwe na wpływ czynników zewnętrznych, w tym spożywanej żywności. Owoce, które można dostać w sklepie czy na targu, mogą nie być odpowiednim wyborem dla małego dziecka (mogą zawierać pozostałości szkodliwych substancji, np. pestycydów, w ilościach zbyt dużych dla młodego organizmu). Musy owocowe z delikatnymi zbożami od BoboVita powstają specjalnie z myślą o wyjątkowych potrzebach najmłodszych. Bezpieczeństwo tych produktów potwierdzają restrykcyjne normy jakości, które spełniają, a także setki testów jakości i bezpieczeństwa, którym poddawana jest każda partia owoców i zbóż. Wszystko po to, aby pyszne musy zawierały wyłącznie to, co najlepsze dla niemowląt i małych dzieci. To prawdziwe wsparcie dla każdej mamy, która chce odpowiednio żywić maluszka i kształtować u niego prawidłowe nawyki żywieniowe.

„Widzimy, że rodzice coraz częściej wybierają dla swoich dzieci musy owocowe w poręcznych tubkach. To wygodny sposób na podanie maluszkowi owoców w różnorodnych, smakowitych połączeniach. Z myślą o wspieraniu opiekunów w prawidłowym żywieniu ich dzieci nieustannie doskonalimy naszą ofertę, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby najmłodszych konsumentów. Właśnie dlatego do 9 różnorodnych propozycji BoboVita dołączają teraz 4 nowe smaki z delikatnymi zbożami. Są naprawdę pyszne i dostarczają cenny błonnik pokarmowy” – tłumaczy Aleksandra Rytel, Młodszy kierownik ds. Zarządzania marką BoboVita.
Dowiedz się więcej o pysznych musach owocowych BoboVita na www.bobovita.pl.

Marka BoboVita oferuje szeroką gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci, obejmującą m.in. posiłki, zupki, owoce i kaszki. Produkty BoboVita cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji o ofercie produktów BoboVita znaleźć można na stronie www.bobovita.pl.

NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych, wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla niemowląt i małych dzieci we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 Nutriflor+, Bebiko PRO+ 2, Bebilon 2 z Pronutra+, Bebilon Profutura 2 i mleka modyfikowane typu junior oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (m.in.: Bebiko Comfort 2 Nutriflor+, Bebilon Pepti 2 DHA), a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

NUTRICIA Polska jest częścią grupy spółek DANONE – światowego lidera na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce DANONE działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywność dla niemowląt i małych dzieci (NUTRICIA) oraz żywność medyczna (NUTRICIA Medyczna). Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji, zgodnie z którą poprzez żywność niesiemy zdrowie tak wielu ludziom, jak to możliwe. Przez nasze produkty, projekty i programy zachęcamy do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień oraz przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju planety. W 10 lokalizacjach w kraju zatrudnienie znajduje ponad 3 000 osób, rozwijających się zawodowo w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy.
O działalności DANONE można przeczytać w „Nieść zdrowie poprzez żywność. Wkład grupy spółek DANONE w rozwój polskiej gospodarki, społeczeństwa i zdrowia”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat