Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

Czytaj z dzieckiem na ręku i inkBOOK-iem w ręku

Artykuł

Czytnik e-booków, to pierwsza elektronika, która czyni życie mniej elektronicznym. Obecnie osoba czytająca dużo książek, niekoniecznie musi być obłożona kilogramami papierowych tomów.

Czytaj dziecko reka inbook
Autor: Materiały prasowe

Kiedyś książki szeleściły. Dziś klikają. Muśnięcia przesuwają setki stron, a czytający znika dla świata, zatopiony w książce.

Telewizja ogłusza ilością seriali i programów. Telefon rozprasza uwagę dziesiątkami aplikacji i gier. Czytnik robi zupełnie coś innego – pozwala się wyciszyć w dowolnym momencie, przenosi naszą uwagę w czasie i w przestrzeni. Pozwala nam żyć swobodnie, lekko i zawsze z tysiącem ulubionych książek pod ręką.
Zanim Twoje dziecko stanie się pełnoletnie, możesz przeczytać 864 książek.

Policzmy: 18 lat × 12 miesięcy × 4 tygodnie. Jedna książka tygodniowo to solidny, choć nie rekordowy wynik. Czasem książka będzie cienka, czasem dziecko będzie rozrabiać. Będzie różnie, ale jedno się nie zmieni — czytnik zawsze pozostanie najwygodniejszym sposobem, by mieć przy sobie ulubione książki i nie zachlapać ich ani nie urwać rogów. Szybko nadejdzie moment, gdy będzie można powiększyć rozmiar tekstu (standard w każdym inkBOOK-u) i zacząć pokazywać maluchowi wielkie, wspaniałe literki…

Badania pokazują, że podczas czytania mięśnie się rozluźniają, a oddech spowalnia i staje się bardziej rytmiczny, czytając uciekamy od presji i obaw dnia codziennego. Czujemy się swobodnie, bezpiecznie i łatwiej nam spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. inkBOOK waży tyle co tabliczka czekolady (153 g.) i jest produktem polskim, to trzecia generacja czytania. Wszystkie książki mamy w jednym miejscu (8 GB pamięci pozwala na wgranie ok. 3000 ebooków), dzięki dotykowemu ekranowi E Ink (300 ppi) z systemem doświetlenia o regulowanej barwie tekst jest wyraźny w każdą pogodę i w każdym wieku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat