Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Cleo udzieli lekcji śpiewu bohaterom „Między nami, misiami”

Artykuł

Fani Grizza, Pandy i Lodomira będą mogli śledzić kolejne przygody z małymi niedźwiadkami w rolach głównych.

Cleo lekcje spiewu
Autor: Materiały prasowe

Oglądając nowe odcinki „Między nami, misiami” widzowie zobaczą jak zabawni bohaterowie radzą sobie z wyjątkowym muzycznym wyzwaniem. Premiera już 7 października w Cartoon Network.

Tej jesieni Grizz, Panda i Lodomir - zabawne misie z San Francisco udowodnią, że nawet jako małe niedźwiadki potrafią poprowadzić samochód i powstrzymać złodzieja przed obrabowaniem sklepu. W październiku niezwykli bracia nie raz wpadną w tarapaty, realizując swoje szalone pomysły.

W jednym z odcinków zabawni bohaterowie postanowią wymyślić sobie nowego współlokatora - srebrnego misia. Nieoczekiwanie ich barwna wyobraźnia zacznie wymykać się spod kontroli. Kiedy indziej urocze trio będzie pracować nad swoimi umiejętnościami muzycznymi pod okiem zdolnej wokalistki. Ich nauczycielce śpiewu użyczy głosu znana szerokiej publiczności tegoroczna zdobywczyni platynowej płyty – Cleo!

Premiera nowych odcinków czwartego sezonu „Między nami, misiami” już 7 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat